Taip, jei laikysitės gamintojo nurodytų instrukcijų, svoris mažės greitai ir efektyviai vartojant „Nutriless“ VLCD produktus. Tai įrodyta moksliškai 20 klinikinių tyrimų metu. Su kiekvienu valgymu gausite tik apie 110 kcal (moterims 5 maišeliai, vyrams 6). Taip organizmui sukeliamas energijos deficitas, lemiantis greitą svorio mažėjimą.

Kai su maistu žmogus negauna būtinų medžiagų ir energijos, organizmas ima naudoti ne tik riebalinio audinio atsargas, bet ir raumenų masę. Valgant „Nutriless“ produktus, net ir laikantis labai mažai kalorijų turinčio „Nutriless“ VLCD mitybos metodo, organizmas gauna visas maistines medžiagas, kurias būtina gauti su maistu, o trūkstamai energijai pasigaminti naudoja riebalų, bet ne raumenų masę.

Tyrimais įrodyta, kad vartojant „Nutriless“ netenkamos bendros kūno masės riebalinio audinio kiekis sudaro nuo 60 % iki beveik 90 %

Priklausomai nuo to, kokį vartojimo būdą jūs pasirinkote.

  • Jei siekiate efektyviai numesti svorio ir pasirinkote pilną mitybos pakeitimą, visi įprasto maisto patiekalai yra pakeičiami „Nutriless“ produktais, t. y. nelieka jokio įprastinio maisto. Šio mitybos plano galima laikytis nei ilgiau kaip 3 savaites.
  • Jei svoriui kontroliuoti pasirinksite liberalesnį mitybos metodą, kai pakeičiami tik keli valgymai per dieną (pavyzdžiui, pusryčiai ir pietūs), kasdien galite valgyti įprastą nekaloringą maistą ir tik vieną kitą dienos valgymą pakeisti „Nutriless“ produktais.

Taip, kavą ir arbatą gerti galite, jei jų nesaldinate cukrumi. Šiuos gėrimus galite paskaninti ir šlakeliu pieno. Daug pieno turinčios kavos, pavyzdžiui, latte, vertėtų atsisakyti.

Laikantis „Nutriless“ VLCD metodo ir norint greitai ir efektyviai netekti svorio, moterys turėtų valgyti nemažiau kaip 5 porcijas per dieną, o vyrai – šešias. Jei valgysite mažiau, rizikuosite, kad trūkstamai energijai kompensuoti organizmas ims naudoti raumenų, o ne riebalų masę.

Stipriausiai alkis juntamas pirmosiomis dienomis. Po 3-4 dienų jis paprastai išnyksta. Jei jaučiate labai stiprų alkį, malšinkite jį gerdami vandenį ar suvalgydami morką. Jei vieną dieną suvalgysite papildomą „Nutriless“ produktą, kitą dieną pradėkite viską iš naujo. Dėl to jūsų dieta dar nebus sužlugdyta.

Dėl „Nutriless“ VLCD metodo netekote svorio, tačiau norint išlaikyti trokštamą svorį, turite pakeisti savo buvusios mitybos įpročius ir gyvenimo būdą. Pradėkite didindami suvartojamą dienos energijos kiekį po 200 kalorijų per dieną kas 2 savaites. Nepamirškite, kad Jūs vis dar turite maitintis lengvu, mažai kalorijų turinčiu maistu. Derinkite maisto produktus, valgykite nedidelėmis porcijomis kas 3 valandas 5 kartus per dieną kaip ir VLCD metodo metu.

Atminkite, kad po tokio labai mažo kaloringo mitybos režimo grįžus prie įprastinio maisto svorio padidėjimas maždaug 2 kg yra neišvengiamas. Tai normali organizmo reakcija. Todėl labai svarbu, kad mityba būtų subalansuota laikantis sveikos gyvensenos principų ir palaikomas nuolatinis fizinis krūvis, kurio forma Jums yra maloni ir priimtina. Reguliarus fizinis krūvis šiuo atveju labai svarbus.

VLCD metodas gali būti taikomas normalaus kūno svorio, antsvorio turintiems ar nutukusiems žmonėms, kurie neturi jokių kitų sveikatos sutrikimų. Produktai nerekomenduojami  turintiems valgymo ar medžiagų apykaitos sutrikimų, sergantiems ligomis, kurių metu nerekomenduojama sumažinti energijos kiekio. Esant alergijai bent vienai iš produktuose esančių sudėtinių dalių, prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.

Pastebėjus bet kokį organizmo būklės ir savijautos pablogėjimą, būtina nedelsiant nutraukti pasirinktą mitybos metodą ir kreiptis į gydytoją.

Ant kiekvieno produkto pakuotės yra pateikiama visa informacija apie sudedamąsias dalis, alergenai (pvz., riešutai) yra išskiriami. Įdėmiai perskaitykite šią informaciją, jei esate alergiškas kuriai nors medžiagai. Kilus abejonėms, prieš pradėdami vartoti, paragaukite mažą produkto kiekį.

Daugumos „Nutriless“ produktų sudėtyje yra laktozės. Ant kiekvieno produkto pakuotės pateikiama išsami informacija apie sudedamąsias dalis. Jei esate alergiškas arba netoleruojate kurios nors medžiagos, perskaitykite šią informaciją ir įsitikinkite, kad sudėtyje tos medžiagos nėra.

Kai kurių „Nutriless“ produktų sudėtyje yra glitimo. Ant kiekvieno produkto pakuotės pateikiama išsami informacija apie sudedamąsias dalis. Jei esate alergiškas ar netoleruojate šios medžiagos, prieš pradėdami vartoti „Nutriless“ įdėmiai perskaitykite informaciją, esančią ant produktų pakuotės.

Be glitimo yra „Nutriless“ vištienos sriuba, aviečių, kakavos, bananų ir miško uogų gėrimai, Quinoa batonėlis, vanilės skonio kokteilis.

Visos mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės pristatomos per kurjerių tarnybą tiesiai vartotojui į namus pagal pateiktą vartotojo informaciją prekių pirkimo metu. Paprastai prekės pristatomos per 2-4 darbo dienas. Perkantiems už daugiau nei 30 eurų pristatymas Lietuvoje yra nemokamas.

Jei dėl mūsų kaltės pristatymas galėtų vėluoti, nedelsiant apie tai Jums pranešime ir patikslinsime pristatymo laiką.

„Orkla Care“ yra vienintelis „Nutriless“ atstovas Baltijos šalyse. Skandinavijoje populiariausi produktai svoriui mažinti žinomi „Nutrilett“ vardu, tačiau Baltijos šalyse dėl teisinių aspektų originalus produkto pavadinimas nebuvo registruotas (dėl vietinėje rinkoje panašiu pavadinimu jau egzistavusio konkurento). Visi „Nutriless“ ir „Nutrilett“ produktai yra identiškos sudėties, tačiau realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančių nuotraukose.

Naudoti Nutriless produktus (kokteilius ir sriubas) kaip visos dienos maisto racioną (t.y. 5 kartus per dieną) nerekomenduojama, nes šiuo gyvenimo laikotarpiu svarbu su maistu gauti reikiamą kalorijų kiekį, o ne ženkliai jas mažinti. Naudoti Nutriless produktus kaip pakaitinį maistą rekomenduojama daugiausiai 1-2 kartus dienoje (turint omenyje 3 įprastus valgymus ir 2 užkandžius).

Tačiau turėkite omenyje, kad produktų sudėtyje yra alergenų, o produktų pagrindą sudaro nemodifikuotos sojos baltymas. Tai turi įvertinti nėščioji/žindyvė ir atsižvelgti į galimą savo organizmo reakciją.

Bendro pobūdžio rekomendacija būtų tokia: nėščiosioms ir žindančioms moterims dėl vartojimo pasitarti su Jus prižiūrinčiu gydytoju.

Taip, Nutriless produktai subalansuoti ne tik moterims, bet ir vyrams. Norint svorį numesti efektyviai vyrams rekomenduojama Nutriless kokteilius ir sriubas vartoti kas 2,5 val 6 kartus per dieną. Toks mitybos rėžimas gali trukti iki 3 savaičių arba ilgiau prižiūrint gydytojui. Taip pat vyrai Nutriless produktais gali tik vieną ar kelis įprastus maitinimus (pavyzdžiui pusryčius ar vakarienę).