SVORIO MAŽINIMAS VYRAMS

Mitybos planas svoriui mažinti (iki 900 kcal per dieną):

Šis mitybos planas yra skirtas vyrams, kurie siekia efektyviai ir saugiai numesti nepageidaujamus kilogramus. Pakeiskite visus dienos valgymus labai mažo kaloringumo NUTRILESS  produktais ir jau po 3 savaičių džiaukitės pokyčiais!

 

Skaityti daugiau: Tomo sėkmės istorija – numetė 7 kg, iš kurių net 90% riebalai

 

NUTRILESS kokteiliai ir sriubos yra priskiriami prie labai mažo kaloringumo produktų. Laikantis mitybos plano svoriui mažinti privalote pakeisti visus dietos valgymus NUTRILESS produktais. Vyrams laikantis NUTRILESS svorio mažinimo režimo leidžiama valgyti 6 kartus per dieną, kas 2,5 – 3 val.

3 savaičių NUTRILESS mitybos planą vyrams sudaro 126 valgymų, kuriems reikia 42 sriubų (2 sriubos per dieną)  ir 84 skirtingų skonių kokteilių (4 kokteiliai per dieną). Tam, kad laikantis šio mitybos režimo jaustumėtės gerai privalote valgyti reguliariai, kas 2,5 – 3 val. bei gerti pakankamą kiekį skysčių.

 

Didelių tikslų siekite po truputį: išbandykite 10 dienų NUTRILESS rinkinį vyrams! 

 

NUTRILESS mitybos sistemos išskirtinumas – žmonės nealina savo organizmo kaip badaudami ar laikydamiesi tik vieno produkto, pavyzdžiui, grikių ar daržovių dietų. Mažo kaloringumo produktuose yra visos kasdien organizmui reikalingos maistinės medžiagos – daug baltymų, skaidulų, vitaminų ir mineralų, todėl tenkinami visi subalansuoto valgymo poreikiai.

 

Išsaugoma raumenų masė

Mažėjant kūno svoriui, labai mažo kaloringumo NUTRILESS  produktai (kokteiliai, sriubos) padeda išsaugoti raumenų masę. Netenkamos bendros kūno masės riebalinio audinio kiekis sudaro nuo 40 % iki beveik 90 % (vartojant ne mažiau kaip tris savaites, kartu taikant lengvą fizinį aktyvumą). Remiantis naujausiomis mitybos rekomendacijomis, lieknėjant ypač svarbus maistinių medžiagų santykis produktuose. Vartojant NUTRILESS iki minimumo mažinamas raumeninės masės praradimas, nes juose daug baltymų, skaidulų, platus spektras vitaminų, mineralų.

 

Skaityti daugiau: Kaip laikantis svorio mažinimo plano suvaldyti alkį?

 

O kas toliau?

Pabaigus svorio mažinimo planą rekomenduojame pereiti prie svorio kontrolės plano. Tikslas – palengva ir nuosaikiai didinti kalorijų kieki iki pilno paros kalorijų poreikio TDEE (skaičiuoklę rasite mūsų svetainėje).

Palaipsniui sugrįžtant prie sveikos subalansuotos mitybos suvartojamas dienos energijos kiekis didinamas po 200 kalorijų kas 1 – 2 savaites. Kai pereinama prie įprastų valgymų, labai svarbu, kad būtų valgoma pagal subalansuotos mitybos principus ir vartojamas teisingas maisto kiekis, laikomasi valgymo režimo. Tokiu būdu Jūsų organizmas prisitaikys prie naujų sąlygų ir taip sumažės rizika patirti taip nepageidaujamą Jo-Jo efektą.

Mes puikiai žinome, jog siekiant svajonių ir užsibrėžtų tikslų, reikia kantrybės ir pastangų. Todėl kurdami NUTRILESS padarėme viską, kad Jums būtų patogu. Išbandžiusieji šiuos produktus teigia, kad vartodami NUTRILESS produktus nejautė silpnumo ir alinančio alkio, o rezultatai akivaizdūs!

Jei NUTRILESS produktus vartosite taip, kaip rekomenduojama gamintojo, Jums tikrai pavyks pasiekti trokštamų rezultatų! Planas pagrįstas tuo, kad žmogus pradeda naudoti produktus, pakeisdamas jais visus savo valgymus, ir tai duoda efektyvų rezultatą ir padidina motyvaciją svorio kritimo pradžioje. Pagal atliktus tyrimus greitai išjudinamas riebalinis sluoksnis.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.