Taip, jei laikysitės gamintojo nurodytų instrukcijų, svoris mažės vartojant „Nutriless“ kokteilius ir sriubas, viso paros raciono pakaitalus. Su kiekvienu valgymu gausite apie 130 kcal. Taip organizmui sukeliamas energijos deficitas dėl sumažinto energijos kiekio dietos, lemiantis  svorio mažėjimą.

Kai su maistu žmogus negauna būtinų medžiagų ir energijos, organizmas ima naudoti ne tik riebalinio audinio atsargas, bet ir raumenų masę. Vartojant „Nutriless“ viso paros raciono pakaitalus (kokteilius ir sriubas), organizmas gauna visas maistines medžiagas, kurias būtina gauti su maistu, o trūkstamai energijai pasigaminti naudoja riebalų, bet ne raumenų masę.

 

Priklausomai nuo to, kokį vartojimo būdą jūs pasirinkote.

  • Jei siekiate numesti svorio ir pasirinkote pilną mitybos pakeitimą, visas įprastas maistas pakeičiamas „Nutriless“ produktais (kokteiliais ir sriubomis), t. y. nelieka jokio įprastinio maisto. Šio mitybos plano galima laikytis nei ilgiau kaip 8 savaites.
  • Jei svoriui kontroliuoti pasirinksite liberalesnį mitybos metodą, kai pakeičiami tik keli valgymai per dieną (pavyzdžiui, pusryčiai ir pietūs), kasdien galite valgyti įprastą nekaloringą ir įvairų maistą ir tik vieną kitą dienos valgymą galite pakeisti „Nutriless“ produktais.

Taip, kavą ir arbatą gerti galite, jei jų nesaldinate cukrumi. Šiuos gėrimus galite paskaninti ir šlakeliu pieno. Daug pieno turinčios kavos, pavyzdžiui, latte, vertėtų atsisakyti.

Laikantis „Nutriless“ gamintojo rekomendacijų ir saugumo reikalavimų, turėtųmėte valgyti ne mažiau kaip 5 porcijas per dieną. Jei valgysite mažiau, rizikuosite, kad trūkstamai energijai kompensuoti organizmas ims naudoti raumenų, o ne riebalų masę. Valgyti mažiau nerekomenduojame.

Stipriausiai alkis juntamas pirmosiomis dienomis. Po 3-4 dienų jis paprastai išnyksta. Jei jaučiate labai stiprų alkį, malšinkite jį gerdami vandenį ar suvalgydami morką. Jei labai norisi, galite suvartoti papildomą „Nutriless“ produktą arba kitą įprastą nekaloringą maistą, kitą dieną pasistenkite vėl grįžti į rėžimą. Dėl to jūsų dieta dar nebus sužlugdyta, tik suvartodami papildomus produktus gausite daugiau kalorijų.

Vartodami „Nutriless“ netekote svorio, tačiau norint išlaikyti trokštamą svorį ir negrįžti atgal, turite pakeisti savo buvusios mitybos įpročius ir gyvenimo būdą. ,,Nutriless” Jums padėjo žengti pirmuosius žingsnius naujoje kelionėje, bet toliau turite ir patys išmokti pagrindines sveikos ir įvairios mitybos taisykles. Pradėkite didindami suvartojamą dienos energijos kiekį po 200 kalorijų per dieną kas 2 savaites. Nepamirškite, kad Jūs vis dar turite maitintis lengvu, mažai kalorijų turinčiu maistu. Derinkite maisto produktus, valgykite nedidelėmis porcijomis kas 3 valandas 5 kartus per dieną.

Atminkite, kad po tokio labai mažo kaloringo mitybos režimo grįžus prie įprastinio maisto svorio padidėjimas maždaug 2 kg yra neišvengiamas. Tai normali organizmo reakcija. Todėl labai svarbu, kad mityba būtų subalansuota laikantis sveikos gyvensenos principų ir palaikomas nuolatinis fizinis krūvis, kurio forma Jums yra maloni ir priimtina. Reguliarus fizinis krūvis šiuo atveju labai svarbus.

,,Nutriless” viso paros raciono pakaitalai skirti sveikiems antsvorio turintiems ar nutukusiems žmonėms, kurie neturi jokių kitų sveikatos sutrikimų ir ketina sumažinti svorį. Produktai nerekomenduojami  sergantiems ligomis, kurių metu nerekomenduojama sumažinti energijos kiekio. Esant alergijai bent vienai iš produktuose esančių sudėtinių dalių, prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.

Nėščiosioms ir žindančioms moterims, vaikams, paaugliams, vyresniems ar sveikatos sutrikimų turintiems žmonėms produktą galima vartoti tik pasitarus su gydytoju.

Sergantiems diabetu ar turintiems kitų medžiagų apykaitos sutrikimų, ,,Nutriless” produktus vartoti tik su gydytojo rekomendacija ir priežiūra.

Be gydytojo konsultacijos nevartoti ilgiau kaip 8 savaites.

Pastebėjus bet kokį organizmo būklės ir savijautos pablogėjimą, būtina nedelsiant nutraukti pasirinktą mitybos metodą ir kreiptis į gydytoją.

Ant kiekvieno produkto pakuotės yra pateikiama visa informacija apie sudedamąsias dalis, alergenai (pvz., riešutai) yra išskiriami. Įdėmiai perskaitykite šią informaciją, jei esate alergiškas kuriai nors medžiagai. Kilus abejonėms, prieš pradėdami vartoti, paragaukite mažą produkto kiekį.

Daugumos „Nutriless“ produktų sudėtyje yra laktozės. Ant kiekvieno produkto pakuotės pateikiama išsami informacija apie sudedamąsias dalis. Jei esate alergiškas arba netoleruojate kurios nors medžiagos, perskaitykite šią informaciją ir įsitikinkite, kad sudėtyje tos medžiagos nėra.

Kai kurių „Nutriless“ produktų sudėtyje yra glitimo. Ant kiekvieno produkto pakuotės pateikiama išsami informacija apie sudedamąsias dalis. Jei esate alergiškas ar netoleruojate šios medžiagos, prieš pradėdami vartoti „Nutriless“ įdėmiai perskaitykite informaciją, esančią ant produktų pakuotės.

Be glitimo yra „Nutriless“ vištienos sriuba, vanilės skonio kokteilis.

Visos mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės pristatomos per kurjerių tarnybą tiesiai vartotojui į namus pagal pateiktą vartotojo informaciją prekių pirkimo metu. Paprastai prekės pristatomos per 2-4 darbo dienas. Perkantiems už daugiau nei 30 eurų pristatymas Lietuvoje yra nemokamas.

 

„Orkla Care“ yra vienintelis „Nutriless“ atstovas Baltijos šalyse. Skandinavijoje populiariausi produktai svoriui mažinti žinomi „Nutrilett“ vardu, tačiau Baltijos šalyse dėl teisinių aspektų originalus produkto pavadinimas nebuvo registruotas (dėl vietinėje rinkoje panašiu pavadinimu jau egzistavusio konkurento). Visi „Nutriless“ ir „Nutrilett“ produktai yra identiškos sudėties, tačiau realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančių nuotraukose.

Nėščiosioms ir žindančioms moterims, vaikams, paaugliams, vyresniems ar sveikatos sutrikimų turintiems žmonėms produktą galima vartoti tik pasitarus su gydytoju.

Šiuo gyvenimo laikotarpiu svarbu su maistu gauti reikiamą kalorijų kiekį ir įvairų maistą, o ne ženkliai jas mažinti. Taip pat turėkite omenyje, kad produktų sudėtyje yra alergenų, produktų pagrindą sudaro nemodifikuotos sojos baltymas. Tai turi įvertinti nėščioji/žindyvė ir atsižvelgti į galimą savo organizmo reakciją, jei nuspręstų vartoti.

Taip, Nutriless produktai subalansuoti ne tik moterims, bet ir vyrams.