nutriless nutriless

Apie Nutriless

Kas yra „Nutriless”?

Kas yra Nutriless? „Nutriless“ – tai specialios mitybinės paskirties maisto produktai, skirti sumažinto energijos kiekio dietoms svoriui mažinti. Sukurti taip, kad galėtų pakeisti visą ar dalį paros maisto raciono, jeigu vartojami pagal gamintojo instrukcijas. ,,Nutriless” asortimentą sudaro kokteiliai ir sriubos (viso paros raciono pakaitalai) , bei batonėliai (vieno valgymo pakaitalai). Kiekvienas valgymas suderintas taip, kad gautumėte subalansuotas maisto medžiagas, bet suvartotumėte mažiau kalorijų. 

Kodėl verta rinktis?

 • Labai mažai kalorijų turintys dietiniai produktai (kokteiliai ir sriubos).
 • Gali pakeisti visą ar dalį paros maisto raciono.
 • Taupo tavo laiką – lengva pagaminti.
 • Viskas, ko reikia! Sudėtyje baltymai iš genetiškai nemodifikuotų sojų žaliavos, skaidulos, vitaminai ir mineralinės medžiagos.
 • Vieno valgymo kaina nuo 1,8 EUR.
 • Daugiau nei 30 metų patirtis Skandinavijoje (žinomas Nutrilett vardu).

Kam skirtas „Nutriless”?

Taupantiems laiką
Taupantiems laiką
Norintiems protingai maitintis
Norintiems protingai maitintis
Mėgstantiems užkandžiauti
Mėgstantiems užkandžiauti
Siekiantiems sulieknėti ar kontroliuoti svorį
Siekiantiems sulieknėti ar kontroliuoti svorį

„Nutriless“ išskirtinumas – nealinamas organizmas kaip badaujant ar laikantis tik vieno produkto, pavyzdžiui, grikių, daržovių, sulčių ar panašių, dietų. Produktuose yra visos kasdien organizmui reikalingos maistinės medžiagos, todėl tenkinami visapusiškai subalansuoto valgymo poreikiai.

Istorija

„Nutriless“ produktus 1989 m. išrado norvegų gydytojas, mokslų daktaras Lars H.Høie, dirbdamas su pacientais, kurie dėl metabolinio sindromo susirgo širdies ir kraujagyslių ligomis. Gydytojas atrado, kad iš aukščiausios kokybės nemodifikuotų sojų baltymų paruošti mažo kaloringumo milteliai yra efektyvus maistas kūno svoriui mažinti.

„Orkla Care“ yra vienintelis „Nutriless“ atstovas Baltijos šalyse. Skandinavijoje šie produktai žinomi „Nutrilett“ vardu, tačiau Baltijos šalyse dėl teisinių aspektų originalus produkto pavadinimas nebuvo registruotas (dėl vietinėje rinkoje panašiu pavadinimu jau egzistavusio konkurento). Visi „Nutriless“ ir „Nutrilett“ produktai yra identiškos sudėties ir kilmės, tačiau realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančių nuotraukose.

Tai, jog „Nutriless“ kokteiliai ir sriubos padeda efektyviai mažinti kūno svorį, patvirtino sėkmės istorijos.

Kokius „Nutriless” produktus rinksitės jūs?

Viso paros raciono pakaitalai svoriui kontroliuoti

Tai labai mažai kalorijų turintys dietiniai produktai svoriui mažinti. Specialiai paruošti sveikiems antsvorio turintiems arba nutukusiems suaugusiesiems, kurie ketina sumažinti kūno svorį.  Šiais ,,Nutriless” produktais galima pakeisti visus 5 įprastus dienos valgymus (3 pagrindiniai patiekalai ir 2 tarpiniai užkandžiai). Vartojant pagal instrukcijas su kiekvienu valgymu gaunama  tinkamas kasdienis visų maisto medžiagų kiekis, tarp jų baltymai, skaidulos, vitaminai ir mineralinės medžiagos. Be gydytojo konsultacijos vartoti negalima ilgiau kaip 8 savaites. Kai kurių produktų sudėtyje sumažintas cukraus, laktozės kiekis, yra produktų be glitimo.

Šiai grupei priskiriami:

 • Kokteiliai
  • Vanilės sk. kokteilis
  • Šokolado sk. kokteilis
  • Braškių sk. kokteilis
  • Aviečių sk. kokteilis
 • Sriubos
  • Vištienos sk. kreminė sriuba
  • Daržovių sk. kreminė sriuba
  • Grybų sk. kreminė sriuba
  • Morkų sk. kreminė sriuba
  • Špinatų sk. kreminė sriuba

Vieno valgymo pakaitalai svoriui kontroliuoti

Puikaus skonio užkandžiai svorio kontrolei. Naudingi tik tada, kai vartojami kaip dalis sumažinto energijos kiekio dietos, o kitą paros raciono dalį būtinai turėtų sudaryti kiti maisto produktai. Su kiekvienu valgymu gaunama apie 200 kcal., jais galima pakeisti vieną įprastą valgymą, idealus pasirinkimas, kai norisi užkąsti čia ir dabar. Šiai grupei priskiriami:

 • Batonėliai
  • Pieniško šokolado ir kukurūzų dribsnių batonėlis
  • Sojų ir avižinių dribsnių batonėlis su šokolado gabalėliais                     
  • Karamelės skonio batonėlis

,,Nutriless’’ rinkiniai

Svorio mažinimo rinkiniai. Už Jus pagalvojome ir Jums siūlome jau sudarytus rinkinius pagal lytį ir vartojimo dienų skaičių. Vartojant Nutriless, sumažinto energijos kiekio produktus, kaip visą paros racioną, t.y. 5 kartus per dieną be jokio kito įprasto maisto, per dieną gausite ženkliai mažiau kaorijų nei įprastai (priklausomai nuo pasirinktų produktų skonių). Dienos racionas suderintas taip, kad gautumėte subalansuotas ir visas reikiamas maisto medžiagas, bet suvartotumėte mažai kalorijų, taip sukeldami energijos deficitą. Rinkiniuose galėsite paragauti įvairių skonių kokteilių ir sriubių, yra galimybė koreguoti standartinį rinkinį pagal savo mėgstamus skonius.

Kaip vartoti?

Specialiai sukurti mitybos planai ir patys „Nutriless“ produktai yra visapusiškai subalansuoti ir skirti sumažinto energijos kiekio dietoms, tad kokį vartojimo būdą rinktis lemia Jūsų tikslai:

 • Siekiate svorį sumažinti;
 • Norite svorį nuosaikiai kontroliuoti;

Atsisiųsti Nutriless svorio progreso dienoraštį

 

Mitybos planai

Kaip pasigaminti?

Kur įsigyti?

Didžiausią asotimento pasirinkimą rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje  www.careshop.lt.

Didžiuosiuose „Maxima“ ir ,,Rimi’’ prekybos centruose (sveiko ir ekologiško maisto skyriuose);

Didžiosiose „Eurovaistinės“, ,,BENU”, „Gintarinės“, „Norfos“, bei ,,Camelia”  fizinėse vaistinėse, bei elektroninėse vaistinėse: www.eurovaistinė.ltwww.gintarine.lt, www.camelia.lt.

 

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.