Išmanusis maistas siekiantiems tikslo

Nori numesti, stabilizuoti svorį ar tiesiog ieškai skanaus ir sveiko užkandžio – rinkis „Nutriless“! Tai specialios mitybinės paskirties maisto produktai, pakeičiantys visus ar kelis įprastus valgymus per dieną. Specialiai sukurti mitybos planai ir patys „Nutriless“ produktai visapusiškai subalansuoti, tad kuriuos iš jų rinktis lemia Tavo tikslai: sieki sulieknėti, nori svorį stabilizuoti ar tiesiog ieškai protingo užkandžio čia ir dabar?

„Nutriless“:

 • puikus skonis;
 • taupomas laikas (lengvai ir greitai paruošiami, patogu vartoti);
 • pakeičia visus ar kelis įprastus valgymus;
 • efektyvumas įrodytas 22 išsamiomis studijomis ir daugiau nei 25 metų patirtimi;
 • kiekvienas valgymas suderintas taip, kad gautumėte subalansuotas maisto medžiagas ir suvartotumėte mažai kalorijų;
 • populiariausi produktai svoriui mažinti Skandinavijos šalyse (žinomi „Nutrilett“ vardu).

„Nutriless“ padeda formuoti mitybos režimą, naujus sveikos mitybos įpročius, koreguoti maisto racioną bei suvartojamų kalorijų kiekį. „Nutriless“ išskirtinumas – žmonės nealina savo organizmo kaip badaudami ar laikydamiesi tik vieno produkto, pavyzdžiui, grikių, daržovių, sulčių ar panašių, dietų. Produktuose yra visos kasdien organizmui reikalingos maistinės medžiagos, todėl tenkinami visi subalansuoto valgymo poreikiai: 45 proc. sudaro angliavandeniai, 35 proc. – baltymai, iki 15 proc. yra riebalų, likę 5 proc. – skaidulos.

„Nutriless“ – tai subalansuota produktų sudėtis, leidžianti gerai jaustis lieknėjant, palaikant esamą svorį ar tiesiog išmaniai užkandžiaujant. Vartodamas „Nutriless“ gausite:

 • mažai kalorijų;
 • daug baltymų iš genetiškai nemodifikuotų sojų žaliavos (gausu svarbių amino rūgščių, nepakeičiamų riebiųjų rūgščių);
 • daug skaidulų;
 • platų spektrą vitaminų ir mineralų.

„Nutriless“ produktai skirstomi į dvi grupes:

 • Labai mažo kaloringumo produktai (kokteiliai ir sriubos) – tai produktai, kurie gali būti vartojami kaip vienintelis visos dienos maistinių medžiagų šaltinis. Šiai grupei priskiriami vanilės, šokolado, braškių, mėlynių skonio kokteiliai, vištienos ir daržovių skonio kreminės sriubos; aviečių ir avižų gėrimas bei mėlynių skonio gėrimas. Su kiekvienu valgymu gaunama tik apie 120 kcal.
 • Mažo kaloringumo produktai (batonėliai ir gėrimai) – tai puikaus skonio užkandžiai: įvairių skonių traškūs batonėliai bei gėrimai (angl. smoothie). Su kiekvienu valgymu gaunama apie 200 kcal, jais galima pakeisti vieną ar kelis valgymus per parą.

Netenkama riebalų

Mažėjant kūno svoriui, „Nutriless“ labai mažo kaloringumo produktai (kokteiliai, sriubos) padeda išsaugoti raumenų masę. Netenkamos bendros kūno masės riebalinio audinio kiekis sudaro nuo 40 % iki beveik 90 % (vartojant ne mažiau kaip tris savaites, kartu taikant lengvą fizinį aktyvumą). Dėl sudėtyje esančių mineralų, baltymų ir angliavandenių iki minimumo sumažinamas raumeninės masės praradimas, nes patenkinamas dienos baltymų poreikis.

„Nutriless“ – išmanus ir efektyvus metodas svoriui mažinti, kontroliuoti ar tiesiog sveikas užkandžių pasirinkimas!