„5:2“ VALGYMO METODAS – DAR PATOGESNIS BŪDAS KONTROLIUOTI SVORĮ!

Mitybos specialistai vienbalsiai tvirtina – kūno svoris mažės, kai kalorijų su maistu gausime mažiau, nei kūnas jų išeikvoja energijai gaminti. Sutariama ir dėl to, kad valgyti reikia reguliariai – 5 kartus per dieną ir tuo pačiu metu, mažomis porcijomis, o tai yra maždaug tiek, kiek telpa į 200 ml stiklinę. Dietologai nuolat suka galvas, kaip padėti žmonėms rasti vis patogesnių svorio mažinimo ir kontroliavimo būdų. Vienas iš tokių – pastaruoju metu išpopuliarėjęs ir žvaigždžių pamėgtas „5:2“ valgymo metodas.

Tai valgymo režimas, kuris pagrįstas ta pačia auksine taisykle apie mažesnį suvalgomų ir didesnį išeikvojamų kalorijų kiekį. Ir penketas, ir dvejetas šiame skaičių derinyje žymi dienas ir atspindi metodo esmę:

5 dienas per savaitę valgoma įprastai (kai moterys su maistu gauna iki 2000 kcal, vyrai – 2400 kcal);
2 dienas (ne iš eilės) – kalorijų kiekis apribojamas iki 25 proc. – 500 kcal per dieną moterims ir 600 kcal vyrams.
Šio valgymo režimo žavesys slypi jo paprastume. O džiaugsmo teikia tai, kad maistą riboti tereikia vos dvi dienas per savaitę. Žinoma, kai kalorijų kiekis per dieną sumažinamas iki 500, būkite tikri, kad organizmas su jomis gauna visas reikiamas medžiagas – vitaminus, mineralus, skaidulas, baltymus ir pan.

Šis ganėtinai liberalus valgymo režimas – puikiai suderinamas su „Nutriless“ produktais. Jei jūsų tikslas sumažinti bei kontroliuoti pageidaujamą ar jau pasiektą svorį – valgykite skanius ir lengvai paruošiamus „Nutriless“ produktus 2 dienas per savaitę. Beje, šiuo atveju geriau rinktis VLCD produktus – „Nutriless“ sriubą ir kokteilius.
Taip 5 valgymai per dieną turės tik kiek daugiau nei 500 kcal., bet organizmas gaus pakankamas ir reikiamas maistines medžiagas. Kitomis dienomis (minėtas 5) bent kelis dienos valgymus taip pat pakeiskite „Nutriless“ produktais – taip suvartosite dar mažiau kalorijų. Daugiau ape VLCD produktus rasite čia: https://nutriless.lt/vlcd-very-low-calory-diet.html.

Kūno svorio kontroliavimas – tai ne tik padailintos kūno linijos, bet ir kelias sveikesnio gyvenimo link. Įrodyta, kad atsikračius antsvorio mažėja problemų dėl aukšto kraujospūdžio, cholesterolio kiekio kraujyje ir jautrumo insulinui.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.