Mamos Jūratės formas pakeitė dvynių gimimas

Jūratė (42 m.) iš Kauno yra Dominykos (21 m.), Rojaus (8 m.) bei dvynių Majaus ir Marijos (2 m.) mama. 16 metų dirbo teisininke, o gimus dvyniams paliko prestižinį darbą žengė į grožio pasaulį. Šiuo metu yra ilgalaikio makiažo specialistė bei vizažistė.

Mamos žurnalo įššūkio metu neteko 3 kg, svoris sklandžiai krenta iš toliau.

„Nuo dvynių gimimo vis bandžiau susigrąžinti savo buvusias kūno formas. Aplinkiniai sakė: nenorėk atrodyti kaip dvidešimties kai tau  42. Bet, mano nuomone, žmogus turi gerai jaustis savo kūne. O man po gimdymo buvo likę 6 kilogramai, kurie na niekaip nejudėjo iš vietos ir vertė jaustis blogai.

Po sūnaus gimimo prieš 8 metus man puikiai padėjo angliavandenių atsisakymas. Tačiau šį kartą jaučiausi beviltiškai, nes ką bedaryčiau svoris nesikeitė. Todėl su didžiausiu užsidegimu priėmiau „Nutriless“ 10 dienų iššūkį.

Gavusi produktų siuntinuką, perskaičiau mitybos rekomendacijas, pasisvėriau, svarstyklės rodė 68 kg (mano ūgis 168 cm). Ir taip nuo kitos dienos pradėjau maitintis tik „Nutriless“ produktais, pagal numatytą dienos režimą. Pirmos trys dienos man buvo sunkiausios, nes vakarais jaučiau alkį. Vėliau supratau, kad negaliu valgyti daržovių sriubos, nes mano organizmas netoleruoja svogūnų, o būtent į daržovių sriubos sudėtį įeina svogūnai bei porai.  Tas man rekomendavo sriubą pakeisti vienu sveiku patiekalu. Rinkausi kiaušinius, vištieną arba žuvį.

Taigi nuo šeštos iki dešimtos dienos maitinausi pakeisdama sriubą kitu patiekalu vieną kartą per dieną. Antroje projekto pusėje visiškai dingo alkis, jaučiausi tikrai puikiai, energijos netrūko, o svoris krito. 11 dienos rytą, pasibaigus 10 dienų iššūkiui, svarstyklės rodė 65 kg. Rūbai tapo laisvesni.

Šeima keistai žiūrėjo į mano mitybą, greičiausiai netikėjo, kad įveiksiu. Bet man pavyko!

Praėjus dar savaitei, rezultatai ir toliau džiugina, nes svoris ir toliau krenta. Mano tikslas buvo minus 6 kg. Šiai dienai turiu minus 4 kg, ir tai tikrai ne pabaiga. Manau, kad „Nutriless“ 10 dienų programa perkrovė mano organizmą. Be galo tuo džiaugiuosi ir linkiu kiekvienam atrasti drąsos ir ryžto tai išbandyti“, – dalinasi Jūratė.

 

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.