Finansų analitikų eksperimento rezultatas: atsikratė 20 kg

Du finansų rizikos analitikais dirbantys draugai Evaldas ir Vadimas nusprendė patys patikrinti, ar „Nutriless“ lieknėjimo metodas nėra tik akių dūmimas. Po 21 vienos iššūkio paaiškėjo, kad kolegų lažybas labai nedideliu skirtumu laimėjo Evaldas. Per 21 dieną jis sulieknėjo nuo 97,7 iki 87 kilogramų, t. y. numetė 11 proc. savo kūno svorio. Ne mažiau geras ir Vadimo rezultatas. Dabar, atsikratęs 10,56 proc. kūno svorio, 85,2 kilogramus svėręs vyras sveria 76,2 kilogramus.

Nustebo, kaip viskas paprasta

10 dienų Evaldas ir Vadimas laikėsi „Nutriless“ mitybos režimo. Jie 5 kartus per dieną valgė tik pakaitinį maistą – vanilės ir šokolado skonio kokteilius bei kreminę vištienos sriubą. Laikydamiesi visų rekomendacijų vyrai per dieną stengėsi išgerti bent po du litrus vandens ir kasdien nueiti ne mažiau kaip 10 tūkstančių žingsnių.

Vėliau 11 dienų jie vadovavosi mitybos specialisto Artūro Sujetos sudarytu mitybos planu.

Evaldo ir Vadimo ūgiai ir svoriai skirtingi, todėl kruopščiai fiksuodami rezultatus, kad galėtų palyginti, kuriam lieknėti sekasi geriau, jie nusprendė numestą svorį įvertinti procentine išraiška. Kad būtų daugiau motyvacijos du draugai net susilažino. Tas, kuris numes mažiau svorio, turėjo nupirkti laimėjusiajam ir jo antrajai pusei bilietus į vandens parką.

„Tai labai gera proga išsirengti ir pasirodyti, ką pavyko pasiekti per 21 dieną. Mes abu dirbame sėdimą darbą, analizuojame finansų rizikas, o dabar atėjo metas imtis svorio. Išanalizavome ir „Nutriless“ sudėtį, nes buvo įdomu pažiūrėti, ko ten pridėta, kad taip gerai jaučiamės“, – šypsosi Vadimas.

Evaldui labiausiai patiko, kad pirmąsias 10 dienų nereikėjo sukti galvos ką ir kada valgyti. „Nutriless“ porcijos apskaičiuotos taip, kad lieknėjantis žmogus gautų visas organizmui reikalingas maistines medžiagas, tarp kurių yra daug baltymų, skaidulų, plataus spektro vitaminų ir mineralų, bet ne perteklines kalorijas.

„10 dienų yra labai geras laikas įprasti prie naujo maitinimosi režimo ir valgyti reguliariai, 5 kartus per dieną. Kol kas rezultatai labai geri, žiūrėsime, kaip seksis toliau“, – prabėgus pirmosioms 10 lieknėjimo dienų sakė Evaldas. Po pirmojo etapo iš Evaldo 97,4 kilogramų liko 91,4 kilogramai, o Vadimas, svėręs 85,2 kilogramus, džiaugiasi 79,3 kilogramų svoriu. Paskaičiavus numesto svorio santykį procentais, po pirmojo lieknėjimo etapo nežymiai pirmavo Vadimas, tačiau draugų iššūkis tęsėsi dar 11 dienų.

„Net patiems keista, kad viskas taip paprasta. Jau ne tik nėra pilvukų, bet ir jaučiamės labai gerai. Aš pastebėjau, kad turiu žymiai daugiau energijos. Anksčiau, ypač papietavus, būdavo sunku prisėsti prie darbų, o dabar atsirado kažkoks lengvumas“, – šypsosi Vadimas.

Rūpestis dėl naujų drabužių

„Visą laiką pirmavau, bet baigiantis lažyboms Evaldas daugiau pasportavo. Jis pradėjo pėsčiomis vaikščioti į darbą, taip pat sportuoti su svarmenimis. Manau, tai ir lėmė, kad paskutinėmis dienomis jis mane aplenkė ir laimėjo lažybas“, – šypsosi Vadimas.

„Baigiantis lažyboms buvau pas tėvus, tai jie iš karto pastebėjo pokyčius. Vis dar vaikštau su senu kostiumu, bet tikrai reikės keisti, nes dabar jis yra akivaizdžiai per platus. Laikytis „Nutriless“ lieknėjimo metodo man buvo tikrai labai lengva ir paprasta. Pamatę mūsų rezultatus, jau ir žmonės iš aplinkos pradėjo jo laikytis“, – pasakoja Evaldas.

Draugai tikina, kad šis lieknėjimo iššūkis, nors prasidėjo kaip smagus žaidimas, labai pakeitė ne tik jų mitybos įpročius, bet ir mąstymą. Jiems tapo svarbu, ką ir kaip valgo, kiek juda, nes nė vienas nenori susigrąžinti buvusių formų.

„Neabejoju, kad kilogramus, kurių netekome per 21 dieną, lengvai galima atgauti vos per kelias savaites. Bet mūsų tikslas tikrai ne toks. Pastebėjome problemą – kavinėse, kuriose seniau pietaudavome, patiekia tikrai per dideles porcijas – žmogui tiek nereikia. Jeigu nerasime, kur būtų galima papietauti sveikiau, gal reikės pagalvoti apie maisto nešimąsi į darbą“, – svarsto Vadimas.

Klausydamas draugo Evaldas linksi galva. Jis sako pastebėjęs, kad kolegos, kurie atsineša į darbą savo ruošto maisto, yra lieknesni.

„Sveikai maitintis nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti. Sunkiausia, tikriausiai, yra pradėti, o paskui pripranti ir viskas pasidaro normalu. Kai nusprendžiau į darbą vaikščioti pėsčiomis, kelis kartus ėjau net ir per lietų, su skėčiu. Taigi, kai turi tikslą – viskas yra įmanoma“, – įsitikinęs Evaldas.

Jau artimiausiu metu draugai planuoja apsilankymus drabužių parduotuvėse, nes visi prieš tai dėvėti drabužiai – per dideli. Evaldas ir Vadimas sako, kad dabar pagrindinis jų tikslas – išlaikyti pasiektą svorį ir daugiau jo nebepriaugti.

„Per 21 dieną įsikalė į galvą valgymo ritmas ir kokio dydžio turi būti porcijos. Taip pat dienotvarkėje atsirado daugiau laiko aktyviai veiklai – vaikščiojimui ir sportui. Atradome ir „Nutriless“ produktus. Juos labai patogu vartoti, kai skubi ar neturi laiko pavalgyti. Įsitikinome patys, kad šis lieknėjimo metodas tikrai veikia“, – reziumuoja Evaldas.

Dar vienas draugų patarimas tiems, kuriems pritrūksta valios ir motyvacijos lieknėti – darykite tai dviese!

„Tai labai padeda nepaslysti. Be to kai žinai, kad kitas žmogus patiria tą patį, galite pasidalinti kylančiomis problemomis, pasitarti, motyvuoti ar tiesiog paerzinti – lieknėjimas tampa nebe kančia, o smagiu iššūkiu“, – nusišypso Vadimas. „Juk nieko neprarasite, nebent vieną kitą kilogramą“, – jam pritaria Evaldas.

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.