Birutės ir Gintarės sėkmės istorijos projekte "Misija - be dietų"

Artėjant vasarai, dažnam iš mūsų kyla klausimas – kaip sulieknėti?
Lrytas.lt ir „Nutriless” projekto „Misija – be dietų” dalyvės dalinasi savo patirtimi, kaip joms sekėsi atsikratyti papildomų kilogramų vartojant „Nutriless” produktus. Ar rezultatai buvo džiuginantys? Ar joms pavyko numesti svorio? Skaitykite toliau ir žiūrėkite šį trumpą reportažą iš projekto.
Per dešimt dienų 5 kilogramus numetusi Birutė tokio rezultato nesitikėjo ir sustoti neketina: pabandyti ragina ir drauges.

Vilnietės Birutė ir Gintarė noriai priėmė iššūkį – dešimt dienų vartoti „Nutriless“ produktus: norėjo ne tik nealindamos organizmo numesti bent keletą kilogramų, bet ir geriau jaustis bei sveiką gyvenseną paversti kasdieniu įpročiu.

Norėjo išbandyti jėgas

Vilnietė Gintarė Rudinskienė prieš priimdama „Nutriless“ iššūkį ilgai nesvarstė, mat nugalėjo noras papildomus kilogramus numesti neskubant, palengva, nekenkiant savo sveikatai.

Birutę Boreikienę dalyvauti portalo lrytas.lt ir „Nutriless“ projekte „Misija – be dietų“ po pokalbio apie sveikesnę gyvenseną įkalbėjo kolegės. Pradžioje moteris pripažįsta dvejojusi, juk yra vyresnio amžiaus, galbūt, svoris nekris kaip tikėtųsi, tačiau galiausiai sutiko.

Abi moterys patvirtina: vos per kelias savaites numesti kilogramai ir pagerėjusi savijauta paskatino nesustoti ir toliau.

„Pirmą dieną, atsistojusi ant svarstyklių, svėriau 96 kilogramus, po poros savaičių – 91 kilogramą. Viskas naudojant „Nurtiless“ produktus: kokteilius, sriubas, vartojant pakankamai vandens ir, kiek leido galimybės, vaikštant. Mano darbas sėdimas, 8 valandos praleidžiu prie kompiuterio, tad pasivaikščioti gamtoje laiko likdavo tik vakarais, po darbo“, – pasakojo Birutė.

Išbandžiusi „Nutriless“ produktus, G. Rudinskienė pakoregavo ir įprastą buvusią mitybą: pradėjo valgyti daugiau daržovių, saldumynus vis dažniau pakeičia vaisiais, ant stalo vis retesni miltiniai patiekalai.

Penkis kilogramus numetusi Birutė dalijosi, jog pirmomis dienomis, pradėjusi vartoti „Nutriless“ produktus, jausdavo didesnį alkį, norėjosi to, ką pamatydavo šaldytuve, tačiau  laikėsi – vartojo tik „Nutriless“ produktus. Galiausiai, atsisakyti riebių patiekalų ar mėsos gaminių tapo netgi lengva.

Pasikeitė ir kasdieniai įpročiai

Iki prasidedant projektui Birutė pusryčių nevalgydavo, išgerdavo tik stiklinę vandens, darbe – puodelį kavos, valgydavo apie 11 valandą. Naudodama „Nutriless“ kokteilius juos galėdavo išgerti tiesiog darbe, tai buvo labai patogu. Per pietus valgydavo sriubą – ją pasiruošti užtrukdavo vos kelias minutes.

Abi moterys atviros: didelis privalumas vartojant „Nutriless“ produkciją – laiko taupymas.

Kaip pasakojo Gintarė, ryte, užuot gaminusi omletą ar tepusi sumuštinius, ji per kelias minutes pasiruošdavo kokteilį sau, todėl galėdavo daugiau laiko skirti vaiko mitybai.

Išbandė ne vieną dietą

Gintarė atvira: anksčiau laikėsi ne vienos internete rastos ar draugių rekomenduotos dietos, tačiau rezultatai, kad ir greiti, buvo trumpalaikiai.

Birutė sveikiau maitintis pradėjo kartu su dukra Vilma. Kaip juokavo moteris, dviese lengviau, yra su kuo pasitarti, o sveika konkurencija lipant ant svarstyklių, skatina nesustoti ir toliau.

Nors Birutei kilogramai tirpo lėčiau nei dukrai, juokavo – stengėsi neatsilikti. Rudinskienė sako, kad susipažinti su sveika mityba, išgirsti profesionalų rekomendacijų tikrai buvo verta. Nors atrodo, kad viską žinome – taip yra nebūtinai.

Birutė pritaria, kad draugėms sveikesnę mitybą tikrai rekomenduotų, nes pradėti atrodo sudėtinga, bet rezultatai akivaizdūs: keičiasi kilogramai svarstyklėse, apimtys ir net drabužių dydis.

 

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.