I.Martinkėnaitė: dailesnės kūno linijos prieš svarbią šventę: šok į pokyčius!

Turi kvietimą į įspūdingą vakarėlį, draugų vestuves ar ruošiesi vaiko krikštynoms, o svarstyklės užsispyrusiai rodo plius 3 kilogramus? Atlikėja Ingrida Martinkėnaitė (40 m.) likus kelioms savaitėms iki svarbios datos porą įprastų valgymų kasdien pakeičia svorio kontrolei skirtais specialiais „Nutriless“ kokteiliais ir kelių papildomų kilogramų kaip nebūta.

Patogus ir efektyvus sprendimas

Ingrida juokauja, kad jos socialinių paskyrų sekėjos žino, jog baltyminių kokteilių ji neplaka ir į įvairius liekninančius produktus net nežiūri. „Tačiau taisyklės kartais būna sulaužomos, – prisipažįsta I. Marinkėnaitė. – Nutinka ir man, kad dėl tūkstančio darbų, fotosesijų ir koncertų prarandu valgymo ritmą. Tikriausiai nereikia pasakoti, jog klausant alkano pilvo sprendimas dažniausiai baigiasi bandelėmis ar kitais nei sveikatai, nei liemens apimčiai nenaudingais užkandžiais…“

2-3 kartus per savaitę ant svarstyklių lipanti atlikėja po žiemos pastebėjo, kad priaugo 3 kilogramus. Dvi savaites ji du iš penkių įprastų dienos valgymų – pusryčius ir vieną užkandį – keisdavo „Nutriless“ kokteiliais. Ingrida neatsisakė įprasto maisto, tačiau jį valgydavo tik namuose – pati ruošdavo pilnaverčius ir nekaloringus patiekalus. Rezultatas – minus 3 kilogramai.

„Puiki išeitis, kai prieš akis trijų valandų kelionė, o sustoti pietų laiko neturi, – radusi patogų būdą sveikai užkąsti ar kontroliuoti svoriui džiaugiasi žinoma moteris. – „Nutriless“ produktai man visų pirma patinka dėl to, kad juos patogu vartoti, jiems paruošti nereikia daug laiko. Aš renkuosi sveiką maistą, o „Nutriless“ toks ir yra – puikiai subalansuotas ir dar turintis mažai kalorijų.“

Svarbiausia – pilnavertė produktų sudėtis

Sveikai mitybai daug dėmesio skirianti atlikėją pakelės degalinėse nestoja ir užkandžių bet kur neieško. Ji atidžiai renkasi, ką valgyti, todėl išstudijavusi „Nutriless“ produktų sudėtį įvertino, kad organizmas gaus visų būtinųjų maistinių medžiagų – daug vitaminų, mineralų, baltymų, skaidulų.

Be to, „Nutriless“ labai paprasta vartoti: patogiai sudozuotos produktų pakuotės leido nesukti galvos skaičiuojant kalorijas ar svarstant, ką užkąsti tarp įvairiausių dienos veiklų. „Man labai patiko ir jausmas, kurį suteikė „Nutriless“ produktai – jaučiausi energinga ir soti“, – prisipažįsta I. Martinkėnaitė.

Žinodama, kad laukia įtempta diena, Ingrida iš anksto pasiruošia „Nutriless“ kokteilių ir batonėlių. Todėl atėjus valgymo metui, net ir neturėdama laiko ji gali greitai ir sveikai užkąsti.

„Nutriless“ svorio kontrolės planą I. Martinkėnaitė rekomenduoja visiems, kam reikia padailinti kūno linijas prieš svarbią šventę, fotosesiją ar besiruošiant kitai ypatingai progai. Atsikratyti kelių gerai jaustis trukdančių kilogramų galima ir prieš vasarą. Tereikia subalansuotos sudėties „Nutriless“ produktais pakeisti kelis dienos valgymus.

* * *

„Nutriless“ turi sprendimą ne tik norintiems kontroliuoti, bet ir numesti daugiau svorio. Jei Jūsų tikslas atsikratyti antsvorio, rinkitės svorio mažinimo planą ir „Nutriless“ kokteiliais ir sriubomis keiskite visus 5 dienos valgymus.

„Nutriless“ padeda formuoti mitybos režimą, naujus sveikos mitybos įpročius, koreguoti maisto racioną bei suvartojamų kalorijų kiekį. Šios mitybos sistemos išskirtinumas – žmonės nealina savo organizmo kaip badaudami ar laikydamiesi tik vieno produkto, pavyzdžiui, grikių, daržovių, sulčių ar panašių, dietų. Produktuose yra visos kasdien organizmui reikalingos maistinės medžiagos, todėl tenkinami visi subalansuoto valgymo poreikiai.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.