41 metų vilnietė Dalia Čivilienė „Nutriless“ mitybos planą nusprendė išbandyti labiau iš smalsumo nei iš didelio troškimo sulieknėti. Vos per 9 dienas ji ne tik atsikratė 2,5 kg, bet ir džiaugiasi akivaizdžiai laisvesniais drabužiais bei kolegių komplimentais.

„Visą gyvenimą svėriau 58-60 kg, o po gimdymo prieš 6 metus  prilipo maždaug 5 papildomi kilogramai ir niekaip jų neatsikratau“, – guodėsi Dalia.

Tiesa, jokių dietų 1,63 m ūgio moteris niekada nesilaikė. Dėl sveikatos problemų sportuoti negalinti D. Čivilienė visą dieną darbe vaikšto, grįžusi namo aktyviai laiką leidžia su šešerių sūnumi. „Nusprendžiau pabandyti laikytis „Nutriless“ mitybos plano norėdama pažiūrėti – pavyks man ar ne savaitę kasdien vartoti vien sriubas ir kokteilius“, – apie sprendimą atsikratyti kelių papildomų pasakoja Dalia.

64,3 kilogramus svėrusi Dalia per 9 dienas numetė 2,5 kg. Nors svarstyklės, anot jos, įspūdingais skaičiais nenustebino, apie sumažėjusias apimtis liudija laisvesni drabužiai ir kolegių pastabos, kad pokyčiai matyti net moters veide. „Labai lengva buvo laikytis „Nutriless“ lieknėjimo plano, – tikina D. Čivilienė. – Absoliučiai netrūko energijos, nors valgyti gal kartais ir norėjau“.

Ir anksčiau užkandžiams „Nutriless“ gėrimus ir batonėlius besirinkdavusi D. Čivilienė baigusi etapą, kai 5 kartus per dieną vartojo vien kokteilius ir sriubas, taip pat kone kasdien rankinėje turi „Nutriless“. „Šiandien pusryčiams gėriau „Nutriless“ gėrimą, – pasakoja Dalia. – Ne tik todėl, kad noriu svorį kontroliuoti, bet visų pirma todėl, kad juos mėgstu. Batonėlius perku ne po vieną, o visą dėžutę“.

D. Čivilienė sutinka, kad vienas iš netinkamų jos mitybos įpročių – valgymas 3 kartus per dieną. Anot jos, vartojant „Nutriless“ pakaitinio maisto produktus buvo labai paprasta valgyti 5 kartus per dieną.