Dalios lieknėjimas "iš smalsumo": pokyčiai veide ir laisvesni drabužiai

41 metų vilnietė Dalia Čivilienė „Nutriless“ mitybos planą nusprendė išbandyti labiau iš smalsumo nei iš didelio troškimo sulieknėti. Vos per 9 dienas ji ne tik atsikratė 2,5 kg, bet ir džiaugiasi akivaizdžiai laisvesniais drabužiais bei kolegių komplimentais.

„Visą gyvenimą svėriau 58-60 kg, o po gimdymo prieš 6 metus  prilipo maždaug 5 papildomi kilogramai ir niekaip jų neatsikratau“, – guodėsi Dalia.

Tiesa, jokių dietų 1,63 m ūgio moteris niekada nesilaikė. Dėl sveikatos problemų sportuoti negalinti D. Čivilienė visą dieną darbe vaikšto, grįžusi namo aktyviai laiką leidžia su šešerių sūnumi. „Nusprendžiau pabandyti laikytis „Nutriless“ mitybos plano norėdama pažiūrėti – pavyks man ar ne savaitę kasdien vartoti vien sriubas ir kokteilius“, – apie sprendimą atsikratyti kelių papildomų pasakoja Dalia.

64,3 kilogramus svėrusi Dalia per 9 dienas numetė 2,5 kg. Nors svarstyklės, anot jos, įspūdingais skaičiais nenustebino, apie sumažėjusias apimtis liudija laisvesni drabužiai ir kolegių pastabos, kad pokyčiai matyti net moters veide. „Labai lengva buvo laikytis „Nutriless“ lieknėjimo plano, – tikina D. Čivilienė. – Absoliučiai netrūko energijos, nors valgyti gal kartais ir norėjau“.

Ir anksčiau užkandžiams „Nutriless“ gėrimus ir batonėlius besirinkdavusi D. Čivilienė baigusi etapą, kai 5 kartus per dieną vartojo vien kokteilius ir sriubas, taip pat kone kasdien rankinėje turi „Nutriless“. „Šiandien pusryčiams gėriau „Nutriless“ gėrimą, – pasakoja Dalia. – Ne tik todėl, kad noriu svorį kontroliuoti, bet visų pirma todėl, kad juos mėgstu. Batonėlius perku ne po vieną, o visą dėžutę“.

D. Čivilienė sutinka, kad vienas iš netinkamų jos mitybos įpročių – valgymas 3 kartus per dieną. Anot jos, vartojant „Nutriless“ pakaitinio maisto produktus buvo labai paprasta valgyti 5 kartus per dieną.

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.