Elvinas: dar viena projekto ,,Misija be dietų'' sėkmė

Išbandęs vieną produktą, atsikratė ne tik nereikalingų kilogramų – dabar mityboje dominuoja sveikesni pasirinkimai. Įprastai papildomi kilogramai susikaupia nepastebimai ir tik užlipę ant svarstyklių suprantame, jog mūsų svoris nėra toks, kokio norėtųsi. Prasideda ieškojimai, kaip ir kuo veiksmingiau jo netekti. Naujienų portalas lrytas.lt kartu su „Nutriless“ inicijavo projektą „Misija – be dietų“, kurio tikslas – priminti, kaip mesti svorį, nekenkiant sveikatai, sportuoti bei sveikai maitintis. Sėkminga dalyvio Elvino patirtis reportaže.

Norėjo atrodyti kaip anksčiau

Vilnietis Elvinas Jastremskas pripažįsta: dalyvauti projekte jį paskatino priaugtas svoris ir vis dažnesnės mintys apie ankstesnę išvaizdą: „Kaip ir daugelį, erzino per kelerius metus priaugtas didelis svoris, prarasta forma.“

Anketą dalyvauti projekte „Misija – be dietų“ E. Jastremską paskatino draugė. Vyras atviras: pasiryžti dalyvauti reikėjo, tačiau susidoroti su iššūkiu buvo lengviau nei atrodė. Manė, kad atsisakyti greitojo maisto bus labai sunku, iki kol pradėjo vartoti „Nutriless“ produktus.

Galiausiai numetė 7 kilogramus, ko anksčiau nepavyko, ir toks rezultatas jį džiugina.

„Pradėti buvo sunku dėl įpročio valgyti bet kur ir bet ką. Pradėjus vartoti „Nutriless“ kartais, ypač vakarais, norėdavosi grįžti prie senų įpročių, bet, pastebėjus prmuosius rezultatus, tapo daug lengviau“, – pasakojo vyras.

Didžiausia jo problema – pilvas, būtent jis sumažėjo labiausiai, tą pastebėjo ir aplinkiniai. E. Jastremskas mano, kad kas kelis mėnesius po dešimt dienų šią „Nutriless“ produktų vartojimo rutiną tęs ir toliau.

 

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.