Draugių sėkmės istorija su Nutriless

Nors daugeliui įprasta kibti į kovą su papildomais kilogramais nuo naujų metų pradžios, dvi draugės Monika ir Kristina nusprendė nelaukti sausio pirmosios ir ėmė siekti tikslų praėjusių metų pabaigoje. Paprašėme moterų pasidalinti įspūdžiais, kaip joms sekasi lieknėti laikantis pilnos ir dalinės Nutriless mitybos programos.

 

Kiek kilogramų jums pavyko numesti?

 

Monika: Pradėjau mesti svorį, kai svarstyklės rodė 88 kg, o šiandien sveriu 74 kg. Tad iš viso atsikračiau 14 kilogramų per 2 mėnesius, bet tai dar nepabaiga! Tęsiu savo kelionę, nes noriu sverti 65 kg.

 

Kristina: Man pavyko atsikratyti maždaug 5,5–6 kg per kelias savaites. Man tai yra didelis pasiekimas, nes neseniai pagimdžiau vaikelį. Bet dar planuoju atsikratyti bent 5 kilogramų ir taip pat sverti 65 kg.

 

Kokio mitybos plano laikėtės – dalinės ar pilnos Nutriless mitybos?

 

Monika: Laikiausi dalinės mitybos ir Nutriless produktus derinau su įprasta nekaloringa mityba. Nutriless produktais keisdavau pagrindinius dienos valgymus, bet nesilaikiau griežto plano. Daugiau vadovavausi savo alkio jausmu ir stengiausi klausytis, ką sako mano kūnas.

 

Kristina: Laikiausi pilno mitybos plano dvi savaites ir įprastą maistą pakeičiau Nutriless produktais.

Kas jums Nutriless mitybos plane labiausiai patiko, o kas buvo sunkiausia?

 

Monika: Tikrai nesitikėjau, kad dieta gali būti tokia skani ir soti! Esu išranki maistui ir jo skoniui, todėl bijojau, kad bus labai neskanu. Pats mėgstamiausias produktas buvo Nutriless miško uogų ar mėlynių kokteilis. Jie tokie sotūs, kad kartais net nesugebėdavau viso išgerti vienu valgymu. Labai nustebino ir pradžiugino batonėliai. Kas gali būti geriau nei dietos metu valgyti šokoladuką? [Juokiasi] Bet juos valgydavau tik retkarčiais.

 

Sunkiausia buvo vartoti paruošiamus miltinius produktus. Bandžiau juos ruošti pieno pagrindu, bet vis tiek jautėsi neįprastas poskonis. Labiausiai tiko aviečių kokteilis ir naujų sriubyčių skoniai.

 

Kristina: Man taip pat labiausiai patiko paruošti vartoti kokteiliai. Sriubos taip pat buvo gardžios. Tad galiu patvirtinti, kad laikytis Nutriless mitybos plano nebuvo sunku. Sunkiausia buvo tik su plaktais kokteiliais. Jie man buvo per saldūs (išskyrus mėlynių), bet gal dėl to, kad įprastinėje mityboje visai nenaudoju cukraus.

 

Nutriless komanda linki Monikai ir Kristina toliau lieknėti sveikai ir skaniai bei pasiekti norimą rezultatą!

 

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.