Iki vestuvių atsikratyti 20 kg – misija įmanoma

Daugelis būsimų nuotakų iki vestuvių nori numesti svorio, kad pačią svarbiausią gyvenimo dieną atrodytų nepriekaištingai. To siekė ir šios istorijos herojė Ieva Mačiulaitienė (26 m.). Moteriai pavyko per tris mėnesius atsikratyti net 20 kilogramų laikantis Nutriless mitybos plano.

Kaip sužinojote apie Nutriless ir nusprendėte išmėginti šią mitybos sistemą?

Ieškojau būdų, kaip sulieknėti prieš savo vestuves. Svarsčiau apie protarpinį badavimą, bet netikėtai per radijo stotį M–1 išgirdau Skaivą Jasevičiūtę, reklamuojančią Nutriless mitybą. Susidomėjau, todėl apsilankiau Nutriless interneto svetainėje ir nusprendžiau užsisakyti keturiolikos dienų rinkinį.

Tinklapyje apsiskaičiavau savo kūno masės indeksą ir tiesiog pašiurpau! Skaičiuoklė parodė, kad man – pirmo laipsnio nutukimas. Nuo tos akimirkos nusprendžiau, kad turiu griežtai suimti save į rankas. O Nutriless pasirodė labai patogus būdas. Nei gaminti, nei skaičiuoti, nei stresuoti, tiesiog valgyti laiku ir svertis. Buvo nepaprastai smagu stebėti pokyčius. Kiekvieną rytą pasisvėrus užplūsdavo džiugesys ir vis didėjantis azartas.

Kiek kilogramų pavyko numesti ir per kokį laikotarpį?

Mano ūgis 188 cm. Taigi, kai svoris pasiskirsto per visą ūgį, sunku pastebėti kilogramų pokyčius. Bet pavasarį prasidėjus karantinui užsidariau namie ir nejučia priaugau papildomus 10 kg. O ir iki tol laikiau save gerokai per stambia. Liepą, prieš pradėdama laikytis mitybos plano svėriau 110,3 kg. Bet  po savaitės Nutriless netekau net 5 kilogramų. Supratau, kad tikrai nesustosiu ir sužavėta savo pokyčių taip per 3 mėnesius numečiau net 20 kg. Savo vestuvių rytą svėriau 89,5 kg.

Ar laikėtės pilnos ar dalinės mitybos plano?

Du mėnesius su gamintojo rekomenduojamais tarpais kas trys savaites laikiausi pilnos Nutriless mitybos: penki valgymai per dieną, kas 3 valandas. Jaučiausi puikiai. Visada buvau soti, net netraukė kitoks maistas. Jaučiausi energinga ir sveika. Vitaminais praturtintas Nutriless maistas normalizavo mano savijautą. Kojų nebetraukė mėšlungis, miegodavau puikiai, žarnynas veikė, kaip laikrodukas. Trečią mėnesį nutariau įtraukti vieną kitą įprastą patiekalą. Pietums kartais net leisdavau sau suvalgyti picą ar kebabą. Medžiagų apykaita buvo taip pagreitėjusi, todėl svoris ir toliau taip pat greitai krito.

Kokie produktai labiausiai patiko? O kokie nepatiko? Kodėl?

Mėgstu visus kokteilius, ypač braškinį. Labai patinka vištienos ir daržovių skonio sriubos. Pabandžiau tik kelis avižų gėrimus, tačiau kokteiliai man skanesni. Esu patenkinta visa produkcija. Netikėjau, kad laikytis dietos galima gardžiai ir be alkio jausmo.

Kokie jūsų bendri įspūdžiai ir pastebėjimai? Ar tikėjotės tokių rezultatų, o gal norėjote numesti daugiau svorio? Ar buvo sunku laikytis Nutriless mitybos plano?

Man šis mitybos planas tikras išsigelbėjimas. Vestuvinę suknelę pirkau sverdama 96 kilogramus su planu, kad dar ją paplatinsiu per rankoves. Tačiau po kiek laiko prieš vestuves pas siuvėją dar kartą pasimatavau suknelę. Abi supratome, kad nėra ką platinti – ji puikiai tinka. O per juosmenį buvo galima, kur kas daugiau suveržti.

Aplinkiniams atrodė, kad aš turiu labai didelę valią ir visi žavėjosi. Bet iš tiesų, aš tiesiog nusipirkau tą „valią“. Šios sistemos labai paprasta laikytis. Manęs nekankino alkis, o net ir bendra sveikata pagerėjo. Visai lengvai galėjau sėdėti prie stalo su šeima, kol jie valgė šašlykus, o aš pasigardžiuodama valgydavau Nutriless sriubą. Galėjau gaminti sužadėtiniui pietus ir visai lengvai atsispirti maisto kvapams.

Gailiuosi tik tiek, kad nepradėjau laikytis šio mitybos plano anksčiau. Be to, bijojau, kad nutraukusi mitybą staigiai priaugsiu dar daugiau svorio, kaip dažanai nutinka po dietų. Laimei taip nenutiko. Po vestuvių priaugau tik 3 kg. Dabar vėl grįžau prie šio mitybos plano ir kartu su drauge tęsiam svorio metimo kelionę.

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.