Konstantinas dėl mažesnio kostiumo vestuvėms atsikratė 25 kg

Vilnietis Konstantinas (32 m.) sulieknėti pasiryžo likus trims mėnesiams iki vestuvių. Vyras kostiumo šiai svarbiai šventei dar buvo neišsirinkęs, tad tikėjosi, kad nukritus svoriui galės išsirinkti ir mažesnio dydžio kostiumą. Konstantinas viršijo ne tik jo lieknėjimo kelią stebėjusių aplinkinių, bet ir savo paties lūkesčius – per tris mėnesius jis neteko 25 kilogramų!

Per pirmąsias dešimt dienų Konstantinas suvartojo 60 labai mažo kaloringumo „Nutriless“ kokteilių ir sriubų, per likusias vienuolika – dar 33. Per tris savaites Konstantinas nužingsniavo 311 tūkstančių žingsnių, tai yra daugiau kaip 200 kilometrų. Rezultatas – atsikratyta 8 kilogramų, 10 centimetrų plonesnis liemuo, sumažėjusios kitos kūno apimtys, dingę putlūs skruostai ir veide šviečianti pati plačiausia šypsena.

40 kg atsikratė dar mokykloje

Apsilankęs dietologijos klinikoje „Dietos sistema“, kur jį pasitinka gydytoja dietologė doc. Edita Gavelienė, 98,3 kilogramus sveriantis Konstantinas atvirauja, kodėl nusprendė laikytis 3 savaičių „Nutriless“ lieknėjimo plano: „Visų pirma dėl geresnės savijautos, be to, šiek tiek priaugau svorio per pastaruosius metus ir tai geriausiai supratau, kai pažiūrėjusi poros metų senumo nuotraukas draugė pastebėjo, kad tapau apkūnokas“.

Visada apie 90 kilogramų svėręs Konstantinas pastaraisiais metais priaugo 8 kg. Jo nuomone, taip nutiko dėl sėdimo darbo, nereguliarios mitybos. Dar besimokydamas mokykloje vienu metu jis svėrė net 120 kilogramų, bet maždaug per trejus metus dar prieš baigdamas mokyklą svorį numetė iki 82 kg.

„Treniruotės – tinklinis, futbolas, papildoma fizinė veikla, – kaip atsikratyti net 40 kilogramų pasakoja vyras. – Tada svoris nusistovėjo ir laikėsi apie 80 kg. O pastaraisiais metais įsivažiavau į darbus, nebėra tiek streso, kelis kartus sirgau, medumi ir skaniu maistu vis pasilepindavau, svoris ir užaugo. Iki sporto salės taip ir nesusiruošiau, dar įvairios šventės, gimtadieniai…“

Svarbu planuoti kiekvieną valgymą

„Dietos sistemoje“ Konstantinui buvo atlikta kūno sudėties matavimų analizė. Doc. E. Gavelienė pabrėžė, jog svarbu, kad svoriui mažėjant netektume sveikatą žalojančių audinių. Siektinas Konstantino svoris turėtų būti maždaug 85-87 kg, tad numesti jam reikėtų 10-12 kg.

Pasak doc. E. Gavelienės, Konstantino situacija susijusi su tuo, kas jo gyvenime buvo anksčiau: reikšmingas liesėjimo epizodas, kai pasiektas svoris laikėsi apie 10 metų. „Liesėjimo esmė, kad tai, ką darote dabar, nėra kasdienybė, – sakė ji. – Tai postūmis, kad pasiektumėte tam tikrą rezultatą, galėtumėte už jo užsikabinti ir ateityje pradėtumėte reguliariai planuoti visus valgymus.

Tai reiškia, kad turite planuoti kiekvieną savo valgymą, negalite vieno ar kelių užmiršti ar tiesiog praleisti“. Anot gydytojos, metams bėgant fizinis krūvis nebepadės Konstantino svorio kontrolei, vyrui visada reikės maistines medžiagas koreguoti – ir kokias gauna, ir bendrą jų kiekį.

Ištraukos iš Konstantino dienoraščio

„Tiesą sakant, bijojau, kaip organizmas reaguos po 10 dienų skysto maisto valgymo. Bet viskas gerai. Dabar maisto ruošimas užtrunka ilgiau negu iki šiol. Atrodė, kad mitybos plane surašytų gramų bus per mažai ir norėsis daugiau, bet taip nėra. Valgydamas pietų porciją jau galvojau, ar tikrai ją įveiksiu“.

„Svoris po truputį krenta toliau. Vakar jaučiau treniruotės su asmeniniu treneriu pasekmes kojų raumenims. Ryte pabandęs nusileisti laiptais ir vėliau kilti supratau, kad šią veiklą šiandien ribosiu“.

„Nustebino, kad per visą laiką svarstyklės pirmą kartą rodė +0,2 kg 🙁 Nors vakar gana aktyviai praleidau dieną. Svarstau, ar gali būti tokia organizmo reakcija, kad kėliausi apie ketvirtą ryto, vėliau ėjau pasivaikščioti, pusryčiavau gana anksti – šeštą valandą, todėl koregavosi visas dienos mitybos tvarkaraštis. Nes paskutinį kartą valgiau šeštą vakare, o ėjau gulti apie dvyliktą“.

„Pastebėjau, kad ryte kažkaip sunkiau kėliausi. Kiek prisimenu, laikantis vien „Nutriless“ produktų plano ryte jaučiausi energingesnis. Kolektyvas darbe vis teiraujasi, kaip man sekasi ir kiek numečiau. Smagu, kad pastebi mano pokyčius. Kai pagalvoju, nemažai laiko laikausi lieknėjimo programos ir jaučiuosi gerai“.

„Savijauta puiki! Net negalėjau pagalvoti, kad per tokį trumpą laiką tiek sulieknėsiu centimetrais. Tikrai labai gera motyvacija nesustoti ir tęsti toliau. Labai džiaugiuosi“.

„Jaučiuosi puikiai ir tikrai ne todėl, kad šiandien baigiasi 21 dienos iššūkis 🙂 Džiaugiuosi, kad per tokį trumpą laiką sugebėjau numesti tiek svorio. Su „Nutriless“ produktais ir Artūro Sujetos sudarytu mitybos planu numečiau net 8 kg. Manyčiau, tai nuostabu. Pats jaučiuosi geriau, yra drabužių, kurie man jau tikrai didoki 🙂 Tikrai nesiruošiu mesti visko dėl picos ar kebabo. Planuoju laikytis ir toliau. Tikiuosi po kelių mėnesių pasidalinsiu dar geresniais rezultatais :)“

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.