MARGARITA IR INESA ĮGYVENDINO SAVO SVAJONĘ

Dvi draugės jau kurį laiką nebuvo patenkintos vaizdu, kurį matė veidrodyje. Margarita (37 m.) ir Inesa (28 m.) svajojo apie kelionę į užsienį, tačiau prieš ją labai norėjo sulieknėti. Pasiryžusios projekto „Lieknėjame dviese“ iššūkiui jos sutiko 21 dieną laikytis specialaus „Nutriless“ lieknėjimo metodo.

Pagal jį pirmąsias 10 dienų 5 kartus per dieną draugės vartojo tik pakaitinį maistą – „Nutriless“ kokteilius bei kreminę vištienos sriubą. Vėliau, dar 11 dienų, Margarita ir Inesa laikėsi specialiai joms sudaryto mitybos plano, kuriame buvo ir „Nutriless“ produktų. Visą projekto laiką draugės reguliariai žingsniavo, mankštinosi ir gėrė ne mažiau kaip du litrus vandens per dieną.

Prieš lieknėjimo iššūkį Margarita svėrė 78, o Inesa – 75 kilogramus. Abi draugės pasakojo, kad iki tol neskaičiuodavo porcijų, nesilaikė valgymo režimo ir fiziškai nebuvo labai aktyvios. Dėl šios priežasties pirmosios pokyčių dienos joms buvo tikras iššūkis.

Didysis lūžis įvyko apie penktą dieną. Moterys vis mažiau galvojo apie maistą, atsirado daugiau energijos, o krentantys kilogramai teikė dar daugiau motyvacijos. Sulaukusios dešimtos dienos jos jautėsi taip gerai, kad nusprendė tik „Nutriless“ pakaitiniu maistu maitintis dar tris dienas.

Likusios 8 dienos prabėgo taip greitai ir lengvai, kad draugėms buvo ir pačioms sunku tuo patikėti. Jos prisipažino, kad pirmą kartą laikytis dietos nebuvo sunku. Per 21 dieną Margarita neteko 6,5, o Inesa – 7 kilogramų.

Į svajonių kelionę jos vyko pasipuošusios dydžiu mažesnėmis suknelėmis, o po projekto praėjus keliems mėnesiams numesti kilogramai taip ir negrįžo. Abi draugės po pertraukos planuoja dar šiek tiek sulieknėti, kad būtų visiškai patenkintos savo kūno linijomis. Šuo metu Margarita sveria 72, o Inesa – 68 kilogramus.

„Esu daug ką bandžiusi, tačiau niekas nepadėjo. Mano pilvas atrodė kaip nėščiosios. Žmonės mane net parduotuvėse į priekį eilėje praleisdavo, nes galvodavo, kad laukiuosi. Nemylėjau savęs tokios. Po „Nutriless“ lieknėjimo iššūkio viskas pasikeitė. Dabar esu lieknesnė, pilvuko nebeliko, labiau pasitikiu savimi ir, svarbiausia, žinau, kad aš galiu sulieknėti“, – sako Margarita.

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.