Mažai angliavandenių turinti košė su migdolais

Be glitimo, mažai kalorijų turinti košė su migdolų miltais ir dideliu baltymų kiekiu. Pasigaminti užtruksite tik 5 min.

1 porcijoje: 6 g skaidulų, 22 g baltymų, 29 g riebalų, 15 g angliavandenių, 10 g cukraus.

Kalorijos: 402 kcal.

Ingredientai:

Pienas (neriebus)                 1,5 stilinės

Kiaušinis                             1 vnt.

Migdolų miltai                    4,5 valg. šaukštai

Cinamonas                          ½ šaukštelio

Šaldytos mėlynės                2 šaukštai

Druska                                ½ šaukštelio

Migdolai                             5 vnt.

Gaminimas:

Puode sumaišykite pieną, migdolų miltus, druską ir cinamoną. Užvirkite ir padėkite į šalį. Tada įmuškite kiaušinį ir išmaišykite. Košę patiekite su šaldytomis mėlynėmis ir migdolais.

Skanaus!

 

 

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.