nutriless nutriless

Svorio mažinimas

Mitybos planas svoriui mažinti

 • Visas įprastas maisto racionas keičiamas NUTRILESS skirtais kokteiliais ir sriubomis
 • 5 valgymai per dieną kas 3 val. (ne daugiau kaip 0,5 val. paklaida, pirmas valgymas ne vėliau kaip 2 val. po atsikėlimo, paskutinis – 2 valandos iki miego).
 • Kiekvienam valgymui galima rinktis skirtingus kokteilių ir sriubų skonius.
 • Sudėtyje baltymai, skaidulos, platus spektras vitaminų ir mineralinių medžiagų. 
 • Dėl sudėtyje esančių mineralų, baltymų ir angliavandenių iki minimumo sumažinamas raumeninės masės praradimas, nes patenkinamas dienos baltymų poreikis.
 • Laiko taupymas. Kalorijų skaičiavimas, nekaloringo maisto ruošimas lieknėjantiems žmonėms atima daug laiko. NUTRILESS produktus paruošite greitai ir lengvai, o kiekvieno valgymo kalorijos bus tiksliai apskaičiuotos.
 • Daugiau nei 30 metų patirtis ir vartotojų pasitikėjimas Skandinavijoje (žinomi Nutrilett vardu).
 • Svarbu gerti daug gryno vandens (ne mažiau kaip 2 litrus per parą). Labiausiai rekomenduojama gerti vandenį, jį galite skaninti citrinomis, laimu arba pridėti petražolių. Vanduo puikiai malšina alkio jausmą ir šalina metabolizmo procesų metu susidariusius šalutinius produktus.
 • Laikantis šio plano labai aktyvi fizinė veikla nerekomenduojama. Rinkitės pasivaikščiojimą gryname ore, važinėjimą dviračiu, plaukimą ar šiaurietišką ėjimą. Rekomenduojame 10 tūkstančių žingsnių per parą.
 • Geriausi rezultatai pasiekiami vartojant 1-3 savaites, optimalu – 10 dienų. Vartoti ilgiau nei 8 savaites galima tik prižiūrint gydytojui.
 • Svarbu! Mitybos planas svoriui mažinti skirtas sveikiems antsvorio turintiems ar nutukusiems žmonėms, kurie ketina sumažinti kūno svorį. Nėščiosioms ir žindančioms moterims, vaikams, paaugliams, vyresniems ar sveikatos sutrikimų turintiems žmonėms produktą galima vartoti tik pasitarus su gydytoju. Sergantiems diabetu ar turintiems kitų medžiagų apykaitos sutrikimų, NUTRILESS produktus vartoti tik su gydytojo rekomendacija ir priežiūra.
   

O kas toliau?

Pabaigus svorio mažinimo planą rekomenduojame pereiti prie svorio kontrolės plano. Tikslas – palengva ir nuosaikiai didinti kalorijų kieki iki pilno paros kalorijų poreikio TDEE (skaičiuoklę rasite mūsų svetainėje). Palaipsniui sugrįžtant prie įprastos nekaloringos mitybos suvartojamas dienos energijos kiekis didinamas po 200 kalorijų kas 1-2 savaites. Kai pereinama prie įprastų valgymų, labai svarbu, kad būtų valgomas įvairus maistas, pagal subalansuotos mitybos principus ir vartojamas teisingas maisto kiekis, laikomasi valgymo rėžimo. Tokiu būdu Jūsų organizmas prisitaikys prie naujų sąlygų ir taip sumažės rizika patirti taip nepageidaujamą Jo-Jo efektą.

Mes puikiai žinome, kad siekiant svajonių ir užsibrėžtų tikslų, reikia kantrybės ir pastangų. Todėl kurdami NUTRILESS padarėme viską, kad Jums būtų patogu. Išbandžiusieji šiuos produktus teigia, kad vartojant NUTRILESS produktus nejaučia silpnumo ir alinančio alkio, o rezultatai akivaizdūs! Jei NUTRILESS produktus vartosite taip, kaip rekomenduojama gamintojo, Jums tikrai pavyks pasiekti trokštamų rezultatų! Planas pagrįstas tuo, kad žmogus pradeda naudoti produktus, pakeisdamas jais visus savo valgymus, ir tai duoda efektyvų rezultatą ir padidina motyvaciją svorio kritimo pradžioje.

Žemiau pavyzdinis vienos dienos mitybos planus svoriui mažinti, produktų skonius ir rūšis galite rinktis savo nuožiūra.

Pavyzdinis planas

8:00 val.
Pusryčiai
KOKTEILIS (skonis pasirinktinai)
Rinktis
11:00 val.
Priešpiečiai
KOKTEILIS (skonis pasirinktinai)
Rinktis
14:00 val.
Pietūs
SRIUBA (skonis pasirinktinai)
Rinktis
17:00 val.
Pavakariai
KOKTEILIS (skonis pasirinktinai)
Rinktis
20:00 val.
Vakarienė
SRIUBA (skonis pasirinktinai)
Rinktis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.