Nauja „Nutriless“ produktų sudėtis – vartotojų saugumui

Nuo 2022 m. spalio prekyboje pasirodantys „Nutriless“ labai mažo kaloringumo dietos produktai (VLCD – very low calorie diet) – kokteiliai ir sriubos – yra atnaujinti, įvertinus teisinius aktus ir vartotojų įžvalgas (batonėlių sudėtis nesikeitė).

„Nutriless“ atitinka Europos Komisijos deleguotojo reglamento (ES) 2017/1798 2017 m. birželio 2 d. reikalavimus, kuriuo Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) Nr. 609/2013 papildomas specialiaisiais viso paros raciono pakaitalų svoriui kontroliuoti sudėties ir informacijos apie juos teikimo reikalavimais, įsigaliojančiais nuo 2022 m. spalio 27 d. ( https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/PDF/?uri=CELEX:32017R1798&from=EN)

Teiginys „labai mažai kalorijų turintis dietinis produktas“ gali būti naudojamas viso paros raciono pakaitalams svoriui kontroliuoti su sąlyga, kad produkto energinė vertė yra mažesnė nei 3 360 kJ dienai (800 kalorijų (kcal) dienai). „Nutriless“ labai mažo kaloringumo dietos produktai klasifikuojami kaip ,,viso paros raciono pakaitalai svoriui kontroliuoti” – tai yra sudėtiniai produktai, specialiai paruošti antsvorio turintiems arba nutukusiems suaugusiesiems, kurie ketina sumažinti kūno svorį. Sveiki antsvorio turintys ar nutukę suaugusieji, nepasitarę su sveikatos priežiūros specialistais, neturėtų produkto vartoti ilgiau nei aštuonias savaites ar pakartotinai trumpesniais laikotarpiais.

Papildyti Europos Sąjungos (ES) dokumentai nustato, kokie ingredientai gali būti tokio tipo gaminiuose, koks jų kiekis, kaip produktai turi būti ženklinami ir pan.

Dabar „Nutriless“ kokteiliuose ir sriubose yra:

 • daugiau baltymų per dieną;
 • daugiau riebalų rūgščių per dieną (Omega-3 ir Omega-6);
 • daugiau energijos per dieną (600–800 kcal, priklausomai nuo vartojamų porcijų kiekio);
 • perpus mažiau cukraus/fruktozės;
 • daugiau kakavos ir vaisių miltelių skirtinguose kokteilių produktuose – produktų patrauklesnis skonis.

Pabrėžtina, kad „Nutriless“ produktus galite vartoti net iki 8 savaičių (anksčiau buvo leidžiama iki 3 savaičių) – produktai saugesni nei buvo bet kada anksčiau!

Nuo šiol tiek vyrams, tiek moterims, rekomenduojamos 5 porcijos per dieną – kalorijų kiekis per dieną ribojamas iki 800 kcal.

Jei lentynose dar turite gero galiojimo laiko senosios sudėties „Nutriless“ produktų – drąsiai visus vartokite ar derinkite tarpusavyje: tai visiškai saugu. Atsinaujinusius produktus testavome su vartotojais: atsiliepimai apie skonį taip pat puikūs!

 “Nutriless” labai mažo kaloringumo dietos produktai, kurie yra atnaujinti:

 • Kokteiliai:
  • vanilės skonio kokteilis;
  • šokolado skonio kokteilis;
  • braškių skonio kokteilis;
  • aviečių skonio kokteilis.
 • Sriubos:
  • vištienos skonio kreminė sriuba;
  • daržovių skonio kreminė sriuba;
  • grybų skonio kreminė sriuba;
  • morkų skonio kreminė sriuba;
  • špinatų skonio kreminė sriuba.

Lauksime Jūsų atsiliepimų apie produktų skonį ir sėkmės istorijų kontroliuojant kūno svorį!

 

 

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.