Patirtys įvairios, rezultatai vienodi: mažėja svoris, bet ne energija

Kad „Nutriless“ mitybos planas Teresai Urinovič tapo ne tik puikiu būdu atsikratyti antsvorio, bet ir suteikė geros nuotaikos užtaisą, pastebėti nesunku. Viso pokalbio metu moteris tiesiog trykšta energija, o nuo jos veido nedingsta šypsena.

„4 kilogramai, kuriuos numečiau vartodama „Nutriless“ gal ir neskamba pritrenkiančiai, bet man jau akivaizdžiai reikia mažesnio dydžio drabužių, pasikeitimus pastebi bendradarbės, taip pat planuojančios pasekti mano pavyzdžiu“, – sako Teresa. Ji kol kas nesustoja – kelis dienos valgymus vis dar pakeičia „Nutriless“ produktais, o svoris ir toliau sėkmingai mažėja.

1,6 m ūgio T. Urinovič prieš lieknėjimo startą svėrė 86 kg. „Dabar sveriu 82 kg, bet jei nebūčiau atsipalaidavusi po Velykų, kai svoris vėl padidėjo, situacija būtų dar geresnė“, – šypsena nedingsta nuo moters veido. Tiesa, iki nėštumo – prieš 16 metų – Teresa įprastai sverdavo 46 kg.

Sunku, anot Teresos, buvo tik pirmąją „Nutriless“ vartojimo dieną. Visą dieną gėrusi kokteilius ir sriubas, vakare ji sriubą valgė šaukštu – taip susikūrė kramtymo iliuziją. Keisčiausia T. Urinovič pasirodė tai, kad visiškai nesinorėjo valgyti, kartais 5 valgymų per dieną jai net atrodė per daug, nors šios taisyklės ji ir stengėsi laikytis sąžiningai. Net ir gaminant maistą namuose vyrui ir sūnui, alkis nekankino.

Po savaitės Teresa į savo mitybos racioną po truputį ėmė įtraukti įprasto maisto. Dabar ji stengiasi valgyti daugiau daržovių, vaisių, žuvies. Kartais renkasi kalakutieną ar vištieną, o kelis valgymus per dieną ir toliau keičia „Nutriless“ produktais. Geria daug vandens.

Prieš porą metų T. Urinovič lieknėjo subalansuotos mitybos principu. Valgydama mažomis porcijomis ir sportuodama moteris buvo numetusi net 15 kg. Dalis svorio sugrįžo. „Bet tada tikrai trūko energijos, toks jausmas, kad beveik badavau, – ne pačią maloniausią patirtį prisimena Teresa. – O šįkart labai gerai jaučiausi, energijos sumažėjimo ar pablogėjusios nuotaikos nė iš tolo nejaučiau. Tikrai visiems labai rekomenduoju rinktis „Nutriless“ metodą svoriui mažinti“.

* * *

38-erių Lina Ramanauskaitė „Nutriless“ svorio mažinimo metodą rekomenduoja visiems, norintiems kelių kilogramų atsikratyti artėjant svarbiai šventei.

Atsisakiusi įprasto maisto Lina tik pirmą dieną jautėsi sunkiau. „Lyg ir buvo truputį silpna, kokį šokoladuką būčiau tikrai suvalgiusi“, – šypsosi ji. Prieš pradėdama vartoti „Nutriless“ 1,64 m moteris svėrė 58,6 kg, po savaitės – 56 kg.

„Pasibandžiau, kaip veikia šis metodas, – sako L. Ramanauskaitė. – Nėra ką ir lyginti su mano lieknėjimo patirtimis prieš 10-15 metų. Dar studijuodama išbandžiau įvairiausių dietų, tačiau faktas, kad kol galvos nepakeiti ir nesusitvarkai, rezultatų nebus“.

Linai patiko, kad vartodama „Nutriless“ ji visiškai nepasigedo kramtymo, o net ir kolegėms darbe skanaujant tortą nesikankino. „Tik vieną ar du puodelius juodos kavos be cukraus per dieną papildomai išgerdavau“, – pasakojo L. Ramanauskaitė.

* * *

41 metų Dalia Jonavičienė sako, kad sunkiausia laikytis „Nutriless“ mitybos plano buvo pirmąsias dvi dienas: „Juk anksčiau buvo leidžiama viskas, o to nebeliko. Tikrai jaučiausi alkana. Kaip gelbėjausi? Gėriau daug vandens“. Vėliau organizmas ir moters mintys adaptavosi, tapo lengviau.

62 kg vėrusi 1,58 m ūgio moteris per 7 dienas numetė 3 kg. Kadangi „Nutriless“ kokteiliai jai atrodė saldūs, pradėjusi vėl valgyti įprastą maistą Dalia visiškai nenorėjo saldumynų. Pirmas po pertraukos paragautas įprastas produktas buvo duona. „Ji tikrai atrodė žymiai skanesnė nei anksčiau“, – juokiasi D. Jonavičienė.

Moteris sako, kad pati dėl savo svorio neišgyveno ir lieknėti nesirengė. Tačiau kolegių paraginta sutiko išbandyti „Nutriless“ mitybos planą: „Tikrai nesigailiu. Pagerėjo net mano odos būklė“.

Ir dabar „Nutriless“ produktais Dalia dažnai pakeičia bent vieną valgymą per dieną. Moteris mano, kad viena jos mitybos „nuodėmių“ – dažnas užkandžiavimas. „Kai vartojau „Nutriless“, buvo labai paprasta to išvengti, o dabar ir vėl tenka kovoti su savimi“, – šypsosi D. Jonavičienė.

* * *

Inga Paulauskienė „Nutriless“ mitybos plano iššūkiui ryžosi su nemaža baime: „Ypač sunki buvo pirmoji diena. Labai bijojau, kad bus neskanu. Bet buvo taip skanu! Ypatingai mėlynių skonio kokteilis – tiesiog pasaka!“

Gal iš baimės, o gal ir dėl kitų priežasčių Inga pirmosiomis dienomis jautė silpnumą, maisto kvapai ją pykino. „Sunkiausia buvo, kai ateidavo pietų metas ir bendradarbiai susiruošdavo pietų“, – pasakoja I. Paulauskienė.

Nors pirmas dvi dienas Ingos svoris nekrito, o trečiąją svarstyklės rodė vos 100 g mažiau, ji nepasidavė. 1,55 m ūgio trisdešimtmetė per savaitę nuo 72 kg sulieknėjo iki 70,5 kg.

Iki nėštumo I. Paulauskienė svėrė 55 kg, vėliau priaugo iki 60 kg, o po gimdymo prieš trejus metus svoris nebenukrito. Jauna moteris supranta, kad didžiausia jos mitybos nuodėmė – valgymas tik du kartus per dieną, ryte ir vėlai vakare.

Paragavusi įprasto maisto po 7 dienų, kai vartojo vien „Nutriless“ kokteilius ir sriubas, I. Paulauskienė labiausiai stebėjosi, kad pasisotinti pakako ir pusės įprastos porcijos. Ir po kurio laiko porcijos iki ankstesnių dydžių negrįžo. Inga prisipažįsta, kad ne taip sėkmingai sekasi laikytis 5 valgymų per dieną taisyklės. „Negaliu pasigirti, kad turiu daug valios, – neslepia ji. – Man sunku psichologiškai nevalgyti to, ką mėgau visą gyvenimą. Bet galėčiau pakartoti „Nutriless“ iššūkį, tik šįkart rinkčiausi dalinį mitybos pakeitimą“.

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.