Po karantino ir vasaros – atsisveikinimas su kilogramais

Ela – 44 metų kirpėja. Pavasarį, užklupus karantinui, moteris neteko galimybės dirbti. Grožio industrija buvo viena iš sričių, kurią koronos viruso plitimas paveikė stipriausiai. Kai vėl galėjo paimti žirkles į rankas, moteris nustėro – per priverstines atostogas ji priaugo net 10 kilogramų!

Saulėgrąžų spąstai

Elos gyvenimas iki karantino buvo labai intensyvus. Rytais ji lydėdavo vaikus į mokyklą, paskui – darbas kirpykloje, o vakarop – nuveždavo vaikus į būrelius. Grįžusi namo ji mėgaudavosi sočiomis vakarienėmis, tačiau gyvenimo tempas būdavo toks intensyvus, kad kilogramai nesikaupė.

„Kasdien mažiausiai 5 kartus užlipdavau į 5 aukštą, daug dirbdavau ir nebūdavo laiko valgyti ar užkandžiauti. O kai viskas sustojo, užsidariau kambaryje su seminarais, skirtais kirpėjoms ir saulėgrąžomis. Net nebūčiau pagalvojusi, kad jos gali būti toks blogis“, – nusijuokia Ela.

Karantino metu moteris gerokai atsipalaidavo ir tik atsistojusi ant svarstyklių suprato, kad eina visiškai neteisingu keliu. Atėjus metui grįžti į darbą vos tilpo į senuosius drabužius.

Ela galvojo, kad gyvenimui grįžus į vėžias, svoris susireguliuos, tačiau priaugti kilogramai nekrito. Tuomet ji ir suprato, kad reikia plano.

„Pradėjau galvoti, ką reikia daryti. Ir tada spintelėje pamačiau užsilikusią „Nutriless“ kokteilių dėžutę. Gavau ją gal prieš metus, bet pasidėjau į spintelę ir pamiršau. O kai pamačiau tą dėžutę vėl, nusprendžiau užsisakyti 14 dienų planą“, – pasakoja kirpėja.

Netikėti pokyčiai

Laukdama siuntinio moteris pradėjo po truputį valyti organizmą. Ji valgė tik salotas, nustojo užkandžiauti vakarais, pradėjo gerti daugiau vandens. Taip Ela pratino organizmą prie pokyčių.

„Kai paragavau kokteilį, man jis pasirodė labai saldus. Prisipažinsiu, visiškai netikėjau, kad man pavyks tokiu būdu sulieknėti. Bet svarstyklės rodė ką kitą. Kas dieną svoris krito maždaug po pusę kilogramo“, – prisimena moteris.

Rekomenduojamo mitybos režimo ji laikėsi ypač sąžiningai. Visas 14 dienų vartojo tik „Nutriless“ pakaitinį maistą – kokteilius. Juos susiplakdavo ir gerdavo 5 kartus per dieną kas 3 valandas.

„Pirmosiomis dienomis buvo silpnoka, bet paskui pajutau, kad tampu vis žvalesnė. Visi mieguisti, apsnūdę, o aš – pilna energijos. Man net kava nebeskani pasidarė. Kai užtenka energijos, jos ir nebesinori. Pasidarydavau vieną puodelį per dieną, bet labiau iš įpročio, o ne todėl, kad norėdavosi“, – patirtimi dalijasi moteris.

Dar vienas pokytis – Ela pamėgo gerti vandenį. Iki tol kirpėjos racione jo beveik nebuvo. Laikantis „Nutriless“ mitybos režimo, vanduo tapo moters mėgstamu gėrimu.

„Per tas dvi savaites labai pagerėjo mano odos būklė. Net aplinkiniai pradėjo sakyti, kad atjaunėjau. Kadangi daug dirbu, turiu įprotį valgyti kartą per dieną, vakare, nežmoniškais kiekiais. Kai pradėjau laikytis „Nutriless“ plano, man jis tobulai tiko, nes susiplakti kokteilį užtrunka minutę. Man tai buvo tobulas sprendimas“, – sako Ela.

Atsispyrė pagundoms

Moteris tikina, kad niekada nėra laikiusis dietos. Pasak jos, skaičiuoti kalorijas yra visiškai ne jos būdui ir charakteriui. Su „Nutriless“ Elai nebuvo sunku laikytis režimo, todėl, kad buvo labai aiški instrukcija, ką turi daryti. O labiausiai motyvavo tai, kad matė realų rezultatą – krentančius kilogramus.

„Kai per pirmąją savaitę numečiau 6 kilogramus – net truputį išsigandau, kad viskas taip greitai vyksta. Paskui kelias dienas svoris nekrito taip stipriai, todėl nusiraminau. Tada jau ramiai per dvi savaites atsikračiau visų per karantiną priaugtų kilogramų“ – pasakoja Ela.

Moteriai patiko, kad laikydamasi „Nutiless“ mitybos režimo ji nesijautė silpnai. Tiesa, psichologinio sunkumo akimirkų neišvengė. Iššūkio pradžioje jai labai norėjosi bulvių traškučių ir jau pamėgtų saulėgrąžų, tačiau po kurio laiko šis potraukis išnyko.

„Psichologiškai sunkiausi buvo du savaitgaliai, kai vieną jų šventėme mano sesers, o kitą – brolio gimtadienius. Matant žmones, besimėgaujančius maistu, kyla didelių pagundų, bet užsispyriau laikytis plano ir atsilaikiau. Kol visi valgė, aš gurkšnojau kokteilį“, – prisimena Ela.

Kas toliau?

Šiuo metu 1,75 metrų ūgio moteris sveria 79 kilogramus. Ela užsibrėžė tikslą numesti dar tris kilogramus, kad kūno masės indeksas būtų optimalus.

„Vėl daug dirbu, tačiau tikrai nesu iš tų žmonių, kurie gali nešiotis į darbą maistą dėžutėse. Todėl „Nutriless“ pakaitinis maistas ir toliau liks mano racione. Ypač todėl, kad kokteilius labai patogu susiplakti ir išgerti darbo metu. Tikiuosi, kad man pavyks išlaikyti svorį ir nebegrįžti atgal“, – sako Ela.

Moteris viliasi, kad ir toliau galės sklandžiai dirbti, būti aktyvi ir energinga. Laiką karantine ji prisimena kaip pamoką ir džiaugiasi, kad nenumojo ranka į priaugtus kilogramus.

„Vėl jaučiuosi puikiai ir tai yra svarbiausia!”, – džiaugiasi Ela.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.