Per 10 dienų netekti 4 kilogramai - puiki motyvacija

Vilnietė Raimonda save laiko sveikos gyvensenos propaguotoja. Tačiau įtemptas gyvenimo tempas, stresas, du moters gimdymai aplink jaunos moters liemenį suvyniojo ne vieną nepageidaujamą kilogramą. Raimonda ryžosi priimti „Nutriless“ iššūkį ir 10 dienų vartojo vien labai mažo kaloringumo produktus. Rezultatas – 158 cm ūgio Raimonda numetė 4 kg.

Šis iššūkis ir tolimesnis sveikas gyvebimo būdas pradėjo keisti Raimondos išvaizdą ir gyvenimą. Jei anksčiau kaupina maisto lėkštė buvo įprasta, šiandien moteris tenkinasi gerokai mažesnėmis porcijomis ir jaučiasi soti. Akivaizdžiai pasikeitusi lieknesnė figūra džiugina moterį.

Alkio jausmas nepasirodė

Raimonda sako, kad tiek pakako, jog gyvenimas ir vėl grįžtų į sveikos gyvensenos vėžes, iš kurių dėl įtemptos dienotvarkės ir darbų gausos buvo iškrypęs. „Ir šiandien dar vartoju „Nutriless“ – dažniausiai keičiu šiais produktais savo vakarienę ar pietus, jei nespėju papietauti darbe“, – sako Raimonda.

Vilnietė pasakoja, kad ir anksčiau ji atsakingai paisė, kas šeimos narių lėkštėse. Mėsą stengiasi pirkti tik iš pažįstamų ūkininkų, pusryčiams valgo košes, ant jų stalo beveik nėra pieno produktų. Raimondos racione – ypač daug salotų, daržovių, vaisius renkasi tik pirmoje dienos pusėje. Stengiasi laikytis ir sveikai mitybai ypatingai svarbaus 5 valgymų per dieną režimo. Nors Raimonda atvira ir prisipažįsta, kad šiai taisyklei, deja, kartais nusižengia.

„Laikydamasi „Nutriless“ mitybos plano kartais 5 kartus valgydavau net prisiversdama – tokia soti jausdavausi, – sako moteris, atidariusi nuosavą grožio saloną. – Dabar, kai pirmasis etapas baigtas, „Nutriless“ kokteilis vakare man yra tikras išsigelbėjimas. Žinau, kad kitu atveju grįžusi namo atsipalaiduočiau ir visą vakarą užkandžiaučiau“.

Sportas – kasdienybės dalis

Nors ir žinodama, kad laikantis mažo kaloringumo mitybos plano aktyvi fizinė veikla nerekomenduojama, Raimonda norėdama kuo efektyvesnio rezultato vaikščiodavo papildomai žingsnių per dieną – iki  10 000.

Raimonda džiaugiasi, kad 4 kg atsikratė nepatirdama jokių kančių. Įsitraukusi į savo veiklą džiaugėsi, kad lieknėjo efektyviai, skaniai ir be rūpesčių. Aišku, tai tik kelionės pradžia ir puikus motyvacinis startas.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.