Išbandyti „Nutriless“ mitybos planą panoro ir 26-erių vilnietė Santa Gasparavičiūtė. Nors 1,65 m ūgio 59 kg svėrusi mergina antsvorio ir neturėjo, sako, kad kai kur išryškėjęs riebalinis sluoksnis neleido gerai jaustis, ji tikėjosi pagerinti ir bendrą organizmo savijautą.

„Ir iš tiesų – virškinimas susitvarkė, energijos atsirado daugiau“, – džiaugiasi Santa. 7 dienas ji vartojo „Nutriless“ sriubas ir kokteilius. Rezultatas – minus 3,5 kg. S. Gasparavičiūtei sunkiausia pasirodė pirmoji diena, kai teko kovoti su įpročiu užkandžiauti. „Jautiesi sotus, bet smegenys siunčia signalus, kad reikia kažko užkąsti“, – pasakoja Santa. Ji džiaugiasi, kad pavyko greitai „susitarti su savimi“ ir vėliau mitybos plano laikėsi be sunkumų.

Kartą per 7 dienų laikotarpį S. Gasparavičiūtė lankėsi svečiuose. „Pati pasiderinau užkandžius – nevalgiau bulvių traškučių, o pasirinkau šviežius agurkus“, – išeitį rado mergina.

Santa ir toliau vartoja „Nutriless“ produktus. „Per pietus kas antrą dieną sportuoju, – pasakoja ji. – Ypatingai tinka susiplakti kokteilį prieš treniruotę. Tada jaučiuosi soti ir pilna energijos“.

Sėkmingai sulieknėjusi S. Gasparavičiūtė sveikos mitybos fanatike savęs nevadina, tačiau į lėkštę bet ko taip pat nededa. „Stengiuosi nevalgyti prieš miegą, ypač angliavandenių, atpratau dažnai užkandžiauti, – sako ji. – Paisau ir 5 valgymų per dieną taisyklės“.