Santos atradimas: mitybos planas, suteikiantis energijos ir sotumo

Išbandyti „Nutriless“ mitybos planą panoro ir 26-erių vilnietė Santa Gasparavičiūtė. Nors 1,65 m ūgio 59 kg svėrusi mergina antsvorio ir neturėjo, sako, kad kai kur išryškėjęs riebalinis sluoksnis neleido gerai jaustis, ji tikėjosi pagerinti ir bendrą organizmo savijautą.

„Ir iš tiesų – virškinimas susitvarkė, energijos atsirado daugiau“, – džiaugiasi Santa. 7 dienas ji vartojo „Nutriless“ sriubas ir kokteilius. Rezultatas – minus 3,5 kg. S. Gasparavičiūtei sunkiausia pasirodė pirmoji diena, kai teko kovoti su įpročiu užkandžiauti. „Jautiesi sotus, bet smegenys siunčia signalus, kad reikia kažko užkąsti“, – pasakoja Santa. Ji džiaugiasi, kad pavyko greitai „susitarti su savimi“ ir vėliau mitybos plano laikėsi be sunkumų.

Kartą per 7 dienų laikotarpį S. Gasparavičiūtė lankėsi svečiuose. „Pati pasiderinau užkandžius – nevalgiau bulvių traškučių, o pasirinkau šviežius agurkus“, – išeitį rado mergina.

Santa ir toliau vartoja „Nutriless“ produktus. „Per pietus kas antrą dieną sportuoju, – pasakoja ji. – Ypatingai tinka susiplakti kokteilį prieš treniruotę. Tada jaučiuosi soti ir pilna energijos“.

Sėkmingai sulieknėjusi S. Gasparavičiūtė sveikos mitybos fanatike savęs nevadina, tačiau į lėkštę bet ko taip pat nededa. „Stengiuosi nevalgyti prieš miegą, ypač angliavandenių, atpratau dažnai užkandžiauti, – sako ji. – Paisau ir 5 valgymų per dieną taisyklės“.

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.