Seserims Ievai ir Agnei pavyko ištrūkti iš užburto rato

Seserys Ieva ir Agnė skundėsi, kad niekaip negali ištrūkti iš užburto rato: kasmet jų svoris tik didėjo, o efektyviai kovoti su kilogramais taip ir nepavyko. Išbandžiusios 21 dienos „Nutriless“ lieknėjimo metodą abi šypsosi: viskas yra įmanoma!

Rezultatas – po 21 dienos Ieva nuo 90 kilogramų sulieknėjo iki 84 kilogramų, o Agnė – nuo 122 iki 115 kilogramų. Pagal dietologijos klinikoje „Dietos sistema“ užfiksuotus rezultatus, moterys didžiosios dalies svorio neteko iš riebalinio sluoksnio. Kad seserys sulieknėjo pradėjo matytis ne tik ant drabužių. Aplinkiniai ėmė pastebėti ryškėjančius moterų skruostikaulius ir dailesnius kaklus.

Nebenori pirkti vis didesnių drabužių

„Jau trečią pavasarį kartoju tą patį ritualą: senus drabužius skaudančia širdimi išvežu į sodą ir einu pirkti naujų, tik jau dydžiu didesnių“, – pasiguodžia 41 metų Ieva. Jos sesuo, 35 metų Agnė su antsvoriu kovoja dar ilgiau – nuo pat mokyklos laikų. Deja, kol kas nė vienas būdas atsikratyti nepageidaujamo svorio nebuvo efektyvus.

Vyresnioji Ieva, pradėdama lieknėti, sveria 90 kilogramų, o Agnė – 122 kilogramus. Jų tikslas – išlaisvinti apkūnaus kūno viduje įkalintas lieknas moteris ir pagaliau ištrūkti iš užburto rato, kai kasmet kilogramų ne mažėja, o daugėja.

„Mes dėl savo išvaizdos nekompleksuojame, bet gal todėl, kad nesijaučiame stambios. Net pačios nustembame, kai pamatome save nuotraukose. Viduje mes sau esame gražios, protingos, savimi pasitikinčios, lieknos moterys. Mūsų tikslas – išlaisvinti jas, kad tas vaizdas, kurį laikome galvose, matytųsi ir išorėje“, – sako Ieva.

Abi moterys yra aktyvios verslininkės, skiria nemažai dėmesio savo išvaizdai ir gerai savijautai. Seserys stengiasi valgyti gerą ir kokybišką maistą, tačiau abi neslepia, kad porcijos – tikrai per didelės. Nors abi nemėgsta saldumynų, tačiau mėgsta užkandžiauti. Sočiausias jų valgymas dažniausiai būna vakare. Dar viena moterų silpnybė – skanūs padažai.

Ieva pasakoja, kad iki trisdešimtmečio jos svoris svyruodavo nuo 60 iki 65 kilogramų. Vėliau kilogramai po truputį kaupėsi, o dabar jau trečiasis pavasaris, kai ji turi atnaujinti visą garderobą, nes senieji drabužiai vėl nebetinka.

Agnė su antsvoriu kovoja nuo paauglystės. Baigiant mokyklą ji buvo sulieknėjusi iki 60 kilogramų, tačiau toks svoris laikėsi labai neilgai. Ir vėliau, moters gyvenime buvo psichologiškai sunkus etapas, kai ji buvo atsikračiusi 30 kilogramų, tačiau tai darė labai drastišku būdu, todėl svoris labai sparčiai sugrįžo.

„Tuo metu išgyvenau didelį stresą ir laikiausi labai radikalių dietų. Viena iš tokių buvo – kai penkias dienas gėriau tik naminį limonadą, kurio receptą radau internete. Aš vos ištvėriau. Nors netekau nemažai svorio, vėl grįžus į įprastą ritmą, svoris ne tik grįžo, bet dar prisidėjo ir papildomų kilogramų“, – pasakoja Agnė.

Ieva, priešingai, niekada nėra bandžiusi jokios dietos ar kitų lieknėjimo metodų. Tris savaites laikytis „Nutriless“ mitybos režimo jai bus pirmasis toks išbandymas.

„Prieš apsispręsdama aš labai daug domėjausi apie patį produktą, jo sudėtį ir poveikį. Man buvo labai svarbu, kad tai būtų saugu, patikima ir nežalotų sveikatos. Žinoma, motyvuoja ir kitų pasiekimai. Kai matau, kokių rezultatų pasiekia kiti, sakau sau – o kuo aš blogesnė? Labai tikiuosi, kad pagaliau galėsiu dėvėti bent dydžiu mažesnius drabužius“, – viliasi Ieva.

Per tris savaites sulieknėjo 13 kilogramų

„Dabar, po 21 dienos, jau galime apžvelgti savo nueitą kelią. Pati pradžia, neslėpsiu, mums buvo labai sunki. Pirmųjų dienų euforiją vėliau keitė noras viską mesti. Labai padėjo tai, kad buvome dviese ir įsipareigojome siekti užsibrėžto tikslo. Galiu pasakyti kiekvienai moteriai – apsispręskite, kad ir kas nutiktų, ištverti 21 dieną ir pamatysite – jūsų gyvenimas pasikeis“, – tikina Ieva.

Seserys įsitikinusios, kad būtent 3 savaitės yra tas laikas, per kurį įvyksta lūžis. Dabar jos nebesižvalgo atgal ir tikina, kad nebenorėtų susigrąžinti buvusio gyvenimo būdo.

„Mūsų gyvenime įvyko daug svarbių pokyčių. Išmokome planuoti laiką, valgyti reguliariai, sveikai ir saikingai, gerti daugiau vandens, aktyviau judėti. Kai matai, kaip drabužiai laisvėja, pati esi lieknesnė, energingesnė, vikresnė – nebesinori žvalgyti atgal. Todėl mūsų lieknėjimo kelias dar nesibaigė“, – tikina Agnė.

Moteris prisipažįsta, kad pradžioje buvo labai sunku atsispirti įvairioms pagundoms ir galvoje vis sukosi mintys, kaip galima apgauti sistemą. Tačiau tiek sesers palaikymas, tiek sau ir aplinkiniams duoti pažadai neleido palūžti.

„Dabar jau viskas – vakare esu visiškai rami ir nebegalvoju apie maistą. Jaučiuosi soti ir rami, nors pirmosios dienos buvo siaubingos – galvojau vien apie tai, kaip noriu valgyti. Dabar, kai jau pagavau pagreitį, susiformavo geri įpročiai, svoris krenta greičiau“, – pasakoja Agnė.

Seserys juokauja, kad 21 dieną jų pasisveikinimas būdavo ne „Labas rytas“, o „Kiek sveri?“ Jos ir toliau stebės savo kūno svorį, stengsis stiprinti naujai suformuotus įpročius.

„Iš tiesų, tai nėra taip sunku, kaip gali atrodyti. Iš pradžių mes galvojome, kaip reikės ištverti tas tris savaites, o dabar žinome – kiekvienas gali tai padaryti. Svarbiausia, nepasiduoti po euforijos užeinančiam pesimizmui, ypač tuo metu, kai svoris kurį laiką nustoja kritęs. Reikia prisiminti – jeigu viską darai teisingai – svoris vis tiek kris“, – pataria Ieva.

Projekto dalyvės neabejoja – „Nutriless“ lieknėjimo metodas veikia. Seserys jį rekomendavo ir ne vienam žmogui iš savo aplinkos, nes niekas geriau taip nemotyvuoja, kaip akivaizdžiai matomi rezultatai.

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.