Garsi radijo ir televizijos laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė (37 m.) neslepia, kad norėdama atsikratyti nereikalingų kilogramų neleidžia ilgų valandų sporto salėje, o verčiau renkasi subalansuotą NUTRILESS mitybos planą svorio mažinimui (daugiau apie šį planą rasite čia). Savo išvaizda besirūpinanti moteris atvirauja, kad NUTRILESS produktus renkasi ne pirmą kartą, ypač kai reikia efektyvios dietos ir pastebimo rezultato – prieš svarbią šventę ar atostogas prie jūros.

„Paskutinį kartą, stipriai savęs neskriaudžiant, per 14 dienų pavyko numesti 5 kilogramus. Manau, kad tai geras rezultatas. Esu patenkinta, kitaip nebūčiau sutikusi dalintis savo patirtimi – niekada nerekomenduoju kitiems to, ko pati neišbandau ir negaliu pasakyti, kad tikrai veikia. Prisimenu, kad po NUTRILESS vartojimo, prieš savo vestuves, dizainerė suknelę paskutinę minutę turėjo sumažinti vienu dydžiu“, – maloniais prisiminimais dalinasi S. Jasevičiūtė.

Jau 20 metų su radijo klausytojais beveik kasdien besisveikinanti Skaiva teigia, kad dieta su NUTRILESS nesukėlė jokių nepatogumų ar papildomų rūpesčių, kadangi išmaniuosius NUTRILESS užkandžius visada galima turėti su savimi:

„Mano gyvenimo tempas nėra lėtas, todėl džiaugiuosi galėdama su savimi patogiai turėti užkandžius ar gertuvę su NUTRILESS ir greitai numalšinti alkį. Taigi, nei alkio, nei nuovargio su NUTRILESS nejaučiu ir dar nekyla tos kankinančios mintys, kad: „oi kokia aš vargšė, laikausi dietos, negaliu valgyti…“, arba „aš niekur neisiu, nes laikausi dietos“. NUTRILESS labai lengvai įsiliejo į mano gyvenimą ir pakankamai greitai davė pageidaujamus rezultatus“, – teigė S. Jasevičiūtė.

Garsi moteris neslepia išbandžiusi ne vieną dietą ir NUTRILESS produktuose mato daug privalumų bei džiaugiasi pasiektais rezultatais:

„Nuolat išbandau ką nors naujo, man patinka tai daryti. NUTRILESS svorio mažinimo programos laikymosi privalumas yra alkio nejautimas, mitybos plano efektyvumas ir pastebimas rezultatas. Dar vienas svarbus privalumas yra tas, kad NUTRILESS nereikia ilgai gaminti: susiplaki ir varai. Ir, sakyčiau, svarbiausia, kad po savaitės jau matai pirmuosius rezultatus!“, – apie savo patirtį vartojant NUTRILESS pasakojo S. Jasevičiūtė.

Norinčioms, tačiau vis dar abejojančioms NUTRILESS svorio mažinimo planų veiksmingumu, Skaiva linki nesėdėti sudėjus rankas:

„Nesuprantu frazės: „noriu, bet nedrįstu“. Jei nori – tai daryk, nes niekas kitas už tave to nepadarys. Aišku gali norėti, nieko nedaryti ir stebėti kaip lieknėja visos, bet ne tu… Todėl, kaip minėjau, niekada nerekomenduoju to, kas neveikia. NUTRILESS tikrai veikia!“, – teigė žymi moteris.