Veganiškas pyragas ala ,,Snickers"'

Jeigu Jums patinka ,,Snickers” batonėlis, šis veganiško pyrago receptas kaip tik Jums. Tai veganiškas ir labai paprastas pyragas „be kepimo“, kurio pagaminimas užtrunka apie 1 val. 30 min. Pyragas 35 minutes laikomas šaldiklyje.

Paruoštas patiekiamas dvylikai asmenų.

Kalorijos: 280 kcal.

Ingredientai:

Datulės                                                   36 vnt.

Žemės riešutų sviestas                           6 valg. šaukštai

Veganiški vanilės baltymų milteliai      3  valg. šaukštai

Druska                                                    4,5 g.

Vanduo                                                   6 valg. Šaukštai

Avižiniai dribsniai                                  3 stiklinės

Žemės riešutai                                         1,5 stilinės

„Lindt“ 70% šokoladas                            150 g.

Gaminimas:

Virtuviniame maišytuve  iki vientisos masės sutrinkite datules, žemės riešutų sviestą, baltymų miltelius, druską ir vandenį. Gaunate karamelę. Avižinius dribsnius trinkite tiek, kad atsirastų šiek tiek miltų. Į sutrintus avižinius dribsnius po truputį pilkite karamelę ir maišykite. Formą išklokite kepimo popieriumi, sudėkite sumaišytą masę ir 5-ioms minutėms padėkite į šaldiklį.

Ištirpinkite šokoladą. Ant masės išimtos iš šaldiklio dėkite žemės riešutus ir užpilkite šokoladu. Pusvalandžiui dėkite į šaldiklį. Išėmus supjaustykite.

Skanaus!

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.