Vegetariški suktinukai

Atnaujinkite savo patiekalą su daugybe spalvingų daržovių! Puikia tinka kaip užkandis laukiant svečių, bei laikantis dietos. 1 porcija –  tik 263 kalorijos.

2 porcijos

Ingredientai:

Kopūsto galva (nedidelė)                        1 vnt.

Morka                                                      2 vnt.

Molūgas                                                   ½ vnt

Cukinija                                                   175 g.

Raudonasis kopūstas                                  125 g.

Džiovinti pomidorai 100% (ekologiški)  50 g.

Baltos virtos pupelės                                2 puodeliai

Vanduo                                                     2 stiklinės

Kaip gaminti:

Prieš dieną džiovintus pomidorus pamerkite į vandenį ir palikite šaldytuve. Kitą dieną virtuviniu maišytuvu sutrinkite pomidorus su vandeniu, įdėkite pupeles ir jas sutrinkite kartu su pomidorais. Jei reikia, dar įpilkite šiek tiek vandens.

Daržoves supjaustykite šiaudeliais. Ant kopūsto lapo dėkite daržoves ir susukite. Sutvirtinkite ir valgykite su padažu.

Skanaus!

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.