Vilmos sėkmės istorija projekte ,,Misija - be dietų''

Kiekvienas iš mūsų norime ne tik dailiai atrodyti, o ypač artėjant vasaros sezonui, bet ir jaustis puikiai. Dar viena sėkmės istorija aplankė projekto dalyvę Vilmą, kuriai sėkmingai pavyko sulieknėti.

Nemeilė sau Vilmą paskatino imtis pokyčių: moteris laukia vasaros ir nekantrauja aplinkiniusa nustebinti pasikeitusia figūra

Naujienų portalo lrytas.lt kartu su „Nutriless“ projekte „Misija – be dietų“, kurio tikslas – priminti, kaip mesti svorį nekenkiant sveikatai, sportuoti bei sveikai maitintis, dalyvavusi Vilma pripažįsta – jos gyvenimą kardinaliai pakeitė mamos skambutis. Praėjus mėnesiui Vilmos įvardyti pokyčiai išties stebina. Dar labiau nei nukritę kilogramai džiugina atsiradęs moters pasitikėjimas savimi bei meilė savo kūnui.

Laiko sau nuolat trūko

Didelė nemeilė sau, apsileidimas, dėmesys ir laikas dviem dukroms, užmirštant save, o pagrindinė priežastis – po antrojo nėštumo ir gimdymo likęs pilvukas, kurio atsikratyti niekaip nepavyko. „Po žiemos kilogramai lipte lipo prie manęs, kankino dusulys, tapo sunku lipti laiptais, vargino nuolatinis nuovargis, o pastaruoju metu – ir beviltiškumo jausmas bei apatija. Maniau: „kaip yra taip, nieko nekeisiu“, – prisipažino Vilma.

Moteris pasakojo, jog sulaukusi mamos skambučio ir kvietimo dalyvauti projekte, visų pirma, pamanė, jog yra gražesnių ir vertesnių, tačiau galiausiai suprato, kad būtent jai išties reikia pagalbos.

„Nutriless“, pašnekovės žodžiais, prisidėjo formuojant teigiamus įpročius, o dalyvavimas projekte suteikė motyvacijos nesustoti. Džiugino ir pirmieji pokyčiai bei supratimas, kad svorį meta ne dėl kitų, bet dėl savęs, atsiradęs pasitikėjimas.

„Svarstyklėse matydama 87 kg., norėjau numesti dar svorio, pradėjau rinktis kitokį maistą, net šeimai gaminu svekesnius, labiau subalansuotus patiekalus. Kai jautiesi lengvesnis, pasaulį matai kitaip“, – pabrėžė moteris

„Nutriless“ kokteilius ir sriubas vartojusi mėnesį Vilma numetė daugiau kaip 6 kilogramus, o pati jaučiasi daug geriau: išryškėjo talija, neliko pagurklio, nebekamuoja nuolatinis dusulys.

Praėjusiais metais moteris rinkosi 56 dydžio sukneles, su pavydu apžiūrinėdavo XXL dydžio drabužius, tačiau dabar laukia vasaros, nes vėl nori dėvėti sukneles, nebe vien kelnes.

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.