Kodėl kokteiliai ir sriubos veikia?

Tik skystų specialios paskirties maisto produktų vartojimas iš pirmo žvilgsnio gali kelti daug klausimų. Vis dėlto, yra nemažai priežasčių, kodėl siekiant sumažinti svorį verta išbandyti tokius produktus. Kelias iš jų pateikiame žemiau:

 

  1. Nealina organizmo

 

Laikydamiesi mitybos režimo svoriui mažinti ir pakeitę valgymus NUTRILESS kokteiliais ir sriubomis, patenkinsite visus organizmo poreikius bei kontroliuosite suvartojamų kalorijų kiekį. NUTRILESS mitybos sistemos išskirtinumas – žmonės nealina savo organizmo kaip badaudami ar laikydamiesi tik vieno produkto dietos. Mažo kaloringumo NUTRILESS produktuose yra visos kasdien organizmui reikalingos maistinės medžiagos – daug baltymų, skaidulų, svarbiausių vitaminų ir mineralų, todėl tenkinami visi subalansuoto valgymo poreikiai.

 

  1. Patogu vartoti, kad ir kur bebūtumėte

Laikantis mitybos režimo svoriui mažinti, per dieną suvartojamų kalorijų sumažinimas iki 900 kcal gali tapti iššūkiu gaminantiems įprastą maistą. Tokios dietos laikymasis yra dar sudėtingesnis jei einate į darbą arba dienos metu privalote keliauti. Kokteiliai ir sriubos yra puiki išeitis, nes juos galite turėti su savimi visur ir vartoti net kelionių automobiliu metu, kuomet kyla pagunda sustoti greito užkandžio.

 

  1. Taupo laiką

Mažo kaloringumo mitybos režimai dažnai yra labai komplikuoti bei reikalauja laiko tam, kad paruošti atitinkamus patiekalus. Dar sudėtingiau yra tiksliai apskaičiuoti kalorijų skaičių bei kokių medžiagų ir kiek suvartojate dienos metu. Vartodami NUTRILESS kokteilius ir sriubas tiksliai žinosite suvartojamų kalorijų kiekį bei patenkinsite visus pilnavertiškos mitybos poreikius. Produktų paruošimas užtrunka vos 2 minutes!

  1. Dietos periodas yra trumpesnis

 

Tam, kad pasiektumėte pastebimus rezultatus užtenka vos 2 – 3 savaičių NUTRILESS mitybos režimo laikymosi! Svarbu, kad pasiekus norimus rezultatus perėjimas prie įprasto maisto vyktų palaipsniui.

 

Mitybos specialistas: kaip nesusigrąžinti numestų kilogramų

https://www.nutriless.lt/mitybos-specialistas-kaip-nesusigrazinti-numestu-kilogramu/

 

Kokteiliai ir sriubos veikia! Vartokite juos tinkamai ir neteksite nepageidaujamų kilogramų greitai bei saugiai!

Susiję stripsniai

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.